REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gier w promocji nigdy dość - nowe oferty od Bundle Stars

Na stronie Bundle Stars dostępnych jest kilka paczek gier, w każdej znajduje się minimum sześć tytułów. Ceny - od 3 do 10 dolarów. Do tego kilkanaście pojedynczych pozycji, które nabyć możemy nawet 75% taniej. Portfel gotowy? No to zaczynamy. 

17.12.2013
12:20
Gier w promocji nigdy dość – nowe oferty od Bundle Stars
REKLAMA

W skład FPS Warriors Bundle wchodzą "The Ship: Complete Pack", "Legendary", "Shattered Horizon", "Section 8", "Dino D-Day" oraz "Sniper: Ghost Warrior Gold Edition". Nie są to może gry z najwyżej półki, ale w większości to pozycje przynajmniej solidne. Moim zdaniem szczególnie warte uwagi są trzy tytuły - osadzone w klimatach space opery "Shattered Horizon" i "Dino D-Day", czyli dość absurdalna strzelanka ze wskrzeszonymi przez Hitlera dinozaurami w roli głównej. Również "Sniper", polskiego studia City Interactive, choć nie pozbawiony wad, zapewnił mi swego czasu całkiem przyjemną rozrywkę. Bundle ten będzie do nabycia jeszcze przez nieco ponad 14 dni. Kosztuje 4 dolary.

REKLAMA
bundle star inne bundle

Indie Capsule Bundle być może szczególnie zainteresuje posiadaczy sprzętu do Apple, ponieważ aż 3 z 7 gier wchodzących w skład paczki dostępne są na Mac OS. Są to "And Yet It Moves", "Doc Clock: Toasted Sandwich of Time" oraz "Snuggle Truck". Poza tym, decydując się na zakup otrzymujemy jeszcze ciekawą platformówkę z obłędną oprawą graficzna - "Insanely Twisted Shadow Planet", niezwykle klimatyczny horror "Slender: The Arrival", ładną grę zręcznościową o samobójczych robotach "Plain Sight" oraz "Blood of the Werewolf". Całość za 4 dolary i 16 centów. Do końca tej promocji pozostało jeszcze 21 dni.

Trzecia paczka - Urban Guerilla - jest moim zdaniem najsłabsza. Spośród sześciu gier - "APB: Reloaded", "Coniclysm", "Governor of Poker 2", "Clickr", "Prime World: Defenders" i "Arena Wars 2" jedynie dwie ostatnie warte są poświęcenia im czasu. Niemniej, 3 i pół dolara to bardzo dobra cena nawet jak za te dwa tytuły. Bundle zakończy się za 27 dni.

REKLAMA
bundle star promocja

To tylko trzy najświeższe bundle. W sumie jest ich 9, pozostałe możecie przejrzeć pod tym linkiem. Pojedyncze gry w promocyjnych cenach znajdzie tutaj. Obniżki są limitowane czasowo. Wszystkie pozycje dostępne są na platformę Steam. Płatności można dokonać za pośrednictwem PayPala, Google Wallet lub przy użyciu karty kredytowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA