REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Hodor powróci w siódmym sezonie Gry o tron? Niestety, może się nieco zmienić

Hodor nie skończył szóstego sezonu w najlepszym stanie, ale odgrywający go Kristian Nairn zdradził, że bardzo chciałby powrócić na plan. Argumentów za powrotem wielkiego strażnika drzwi jest jednak więcej.

28.04.2017
13:37
Hodor - Gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Na siódmy sezon jeszcze poczekamy, ale z każdym dniem 16 lipca jest coraz bliżej. Oczekiwanie bardzo kreatywnie działa na fanów, którzy wymyślają różne, ciekawe teorie - powstał nawet ich specjalny generator. Jednym z bardziej poważnych pomysłów jest powrót Hodora na plan, o który Kristiana Nairna wypytał Belfast Telegraph.

Z punktu widzenia fana nie wiem czy chciałbym powrotu Hodora, ale jako aktor - bardzo by mi się to spodobało - powiedział Nairn.

Poniżej możesz znaleźć spoilery finału szóstego sezonu

Ostatnia z dotychczas opublikowanych scen z udziałem Hodora to ta, gdzie zajmuje się on podpieraniem drzwi, za którymi kłębią się tłumy Szwędaczy - sługusów Białych Wędrowców. Swoją ofiarą Hodor umożliwia ucieczkę Branowi, ale - choć możemy się tego domyśleć - nie widzimy, aby bohater umierał.

Ci, którzy umierają za murem, na terytorium Białych Wędrowców, zmartwychwstają jako Szwędacze. Czy podobny los czeka Hodora?

Powiem "nie", ale mogę kłamać - odpowiedział Nairn.

Nic nie wiemy na pewno, ale ta teoria zdecydowanie miałaby sens. Pacyfistyczny Hodor nie dałby bowiem odporu chordom Szwędaczy.

Za pewną wskazówkę służyć może wideo promocyjne HBO, w którym występuje Hodor:

Czy HBO chciałoby ściągać do studia bohatera, który już nigdy nie pojawi się serialu tylko po to, aby puścić oko w kierunku fanów? Z pewnością ich na to stać.

REKLAMA

Bardzo chętnie zobaczyłbym Hodora po złej stronie mocy w Grze o tron 7.

Ze swoim bogatym słownikiem stałby się poliglotą wśród Szwędaczy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA