REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gra o tron czy Gra o dron? Na planie serialu ze spoilerami rozprawiał się elektroniczny zabójca

Nie ma rzeczy, której nie zrobiliby zdesperowani fani Gry o tron. W poszukiwaniu spoilerów finałowego sezonu wysyłali nawet szpiegowskie drony nad plan zdjęciowy serialu. Wszystkie co do jednego zostały zestrzelone przez tzw. zabójcę dronów.

11.10.2018
12:05
gra o tron sezon 8
REKLAMA
REKLAMA

HBO niczego nie obawia się tak bardzo jak spoilerów ostatniego sezonu Gry o tron. Stacja kiedyś już ucierpiała przez przecieki odcinków przed premierą, dlatego ze wszystkich sił stara się utrudnić dostęp do informacji o serialu. Nieraz utrudnia to wręcz pracę aktorom. Nie wszystkie z wielu metod powstrzymywania spoilerów są jednak równie nieprzyjemne.

O jednym z nich opowiedziała na nowojorskim Comic Conie Sophie Turner. To nie pierwszy raz, gdy Turner grająca w serialu Sansę Stark opowiada publicznie o szczegółach produkcji i fabuły finałowego sezonu. Jak informuje serwis Entertainment Weekly, tym razem zdradziła istnienie tzw. zabójcy dronów.

Nie, wcale nie chodzi o jednego ze smoków Daenerys.

gra o tron spoilery class="wp-image-210215"

Zabójca dronów to przypominające strzelbę elektroniczne urządzenie, które potrafi wyłączyć latającego drona i sprowadzić go na ziemię. Zasięg broni to prawie pół mili, dlatego robiące zdjęcia z powietrza urządzenia nie mają z nim szans. Okazuje się, że nad planem zdjęciowym latały prawdziwe szpiegowskie maszynyGr, ale dzięki obecności zabójcy dronów żadne spoilery nie wydostały się na zewnątrz. Turner zachwyciła się maszyną i porównała ją do mocy mutantów:

Zabójca dronów tworzy pole wokół urządzenia i one po prostu spadają na ziemię. Bardzo mi to przypomina X-Menów.

REKLAMA

Ciekawe czy aktorka ma na myśli postać Jean Grey, w którą wciela się w filmach Sony. A może chodzi o Mistrza Magnetyzmu, czyli Magneto? Oboje zobaczymy już wkrótce w filmie Dark Phoenix, skoncentrowanym właśnie na postaci Jean i jej nowych mocach.

Gra o tron sezon 8 trafi na ekrany na wiosnę 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA