REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Guild Wars: Eye of the North - przedpremierowe zestawy już wkrótce!

Informujemy, że przed premierą pierwszego oficjalnego dodatku do gry Guild Wars, zatytułowanego Eye of the North, w sprzedaży pojawią się zestawy pozwalające na wypróbowanie go w akcji na tydzień przed jego rynkowym debiutem i dające dostęp do 3 unikatowych broni!

17.07.2007
15:58
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Pudełka z przedpremierowymi zestawami Guild Wars: Eye of the North zamawiać będzie można w sklepie gram.pl już od 27 lipca w cenie 9,90 PLN. Zestaw przedpremierowy umożliwi zasmakowanie rozgrywki w Eye of the North na tydzień przed oficjalną premierą - w trakcie weekendu 25-26 sierpnia. Poza tym jego właściciele uzyskają dostęp do 3 potężnych i unikatowych, niedostępnych w inny sposób broni, które będą mogli zachować po oficjalnej premierze gry. Ponadto pierwszych 5000 graczy, którzy kupią w sklepie gram.pl dodatek Eye of the North, otrzyma w prezencie klucz z zestawu przedpremierowego.

Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North. Więcej informacji na temat gry Guild Wars: Eye of the North znaleźć można pod tym adresem.

REKLAMA

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA