REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Harry Styles drobnym gestem okazał solidarność z Ukrainą

W niedzielny wieczór Harry Styles wystąpił na Stadionie Narodowym w Warszawie. Był to długo wyczekiwany występ, który wzbudził ogromne emocje wśród fanów i fanek brytyjskiego gwiazdora. Styles zrobił nie tylko świetne show, ale również okazał solidarność Ukrainie.

03.07.2023
11:38
Koncert Harry'ego Stylesa
REKLAMA

Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce zgromadził rzesze fanów w różnym wieku. Choć najliczniejszą grupę stanowiły oczywiście młode dziewczęta, Styles przyciągnął na warszawski Stadion Narodowy kolorowy i różnorodny tłum. Nie zabrakło oczywiście obywateli Ukrainy, którzy w ostatnich miesiącach osiedlili się w Polsce, w związku z wojną w ich kraju.

REKLAMA

Harry Styles okazał wsparcie Ukrainie. Założył żółto-niebieski kostium.

Nie umknęło to uwadze byłego członka grupy One Direction, który na scenie warszawskiego stadionu okazał wsparcie ukraińskiej społeczności. Harry założył stylową kreację w barwach żółto-niebieskich, co zostało dostrzeżone przez jego fanów, nie tylko tych z Ukrainy. To naprawdę miłe z jego strony, że pamięta", darzę go ogromną miłością, dziękujemy - pisali fani Stylesa.

Ten gest przysporzył z pewnością 29-letniemu muzykowi jeszcze większej rzeszy fanów, choć w Polsce i tak ich nie brakuje. Na nagraniach w social mediach widać, jak bardzo mocno polska publiczność uczestniczyła w show brytyjskiego artysty. Sam Styles był pod wrażeniem śpiewu oraz zaangażowania swoich fanów.

Harry Styles może liczyć na polskich fanów. Ci gromadzili się na trzy dni przed koncertem

REKLAMA

Warto dodać, że ci gromadzili się w okolicach Stadionu Narodowego na trzy dni przed samym show, zajmując sobie kolejkę, a co za tym idzie jak najlepszą miejscówkę. W niedzielny wieczór Styles wykonał takie hity jak m.in. "Adore You", "Watermelon Suger", "Sign of the Times", "As It Was" oraz "Music for a Sushi Restaurant". Z kolei przed samym show Harry rozdawał autografy uradowanym fanom i fankom.

Harry Styles nie tylko spełnia się jako muzyk, ale również jako aktor. Brytyjczyk dał się poznać fanom występując w takich filmach, jak m.in. "Dunkierka", "Nie martw się, Kochanie" oraz "My Policeman".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA