REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Czy powinien powstać 6. sezon "The Crown"? Helena Bonham Carter mówi stanowczo: "nie"

Helena Bonham Carter, odtwórczyni roli księżniczki Małgorzaty w trzecim i czwartym sezonie "The Crown" wypowiedziała się na temat kolejnego sezonu serialu o rodzinie królewskiej. Według niej twórcy nie powinni kontynuować produkcji ze względu na to, że, w porównaniu z poprzednimi sezonami, jest ona zupełnie inna.

01.02.2023
15:01
helena bonham carter szosty sezon the crown
REKLAMA

Obecnie o rodzinie królewskiej jest bardzo głośno, głównie za sprawą opublikowanego niedawno na Netfliksie serialu dokumentalnego "Harry i Meghan" oraz książki "Spare", będącą zbiorem wspomnień księcia Harry’ego, która wywołała równie wiele kontrowersji, co dokument Netfliksa.

REKLAMA
Netflix - zwiastun serialu "Harry i Meghan"

Serial "The Crown" to produkcja, która skupia się na czasach rządów królowej Elżbiety oraz towarzyszących temu historycznych wydarzeń, których wielu i wiele z nas nie mogło być świadkami. I właśnie to płynne przejście z kart historii do współczesności jest jednym z zarzutów Heleny Bonham Carter przeciwko powstaniu kolejnego sezonu serialu "The Crown".

Helena Bonham Carter o 6. sezonie "The Crown"

Nominowana do dwóch nagród Emmy za rolę księżniczki Małgorzaty, Helena Bonham Carter w wywiadzie dla "The Guardian" wyraziła swoje wątpliwości związane z powstaniem kolejnego sezonu serialu o rodzinie królewskiej:

REKLAMA

Nie sądzę, by powinni kontynuować serię. Kocham moje odcinki, ale teraz jest zupełnie inaczej. Kiedy powstawał serial "The Crown", był dramatem historycznym, a teraz zderzył się z teraźniejszością

skomentowała aktorka.

Peter Morgan, twórca serialu, potwierdził jednak, że powstanie szósty sezon. Zobaczymy w nim prawdopodobnie pierwsze spotkanie księcia Williama i Kate Middleton, a także Spice Girls, z którymi w 1997 roku miał zobaczyć się książę Karol.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA