REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Infernal - polska strona fanowska zyskuje miano oficjalnej

Cenega Poland, lider grupy Cenega, wyłącznego partnera firmy Eidos Interactive Polsce, Czechach i na Słowacji, ma przyjemność poinformować, że znaleźć można, polską oficjalną fanowską stronę nadchodzącego hitu polskiego studia deweloperskiego Metropolis - Infernal!

22.03.2007
16:05
Rozrywka Blog
REKLAMA

Na stronie, która właśnie uzyskała status oficjalnej znaleźć można szereg ciekawych informacji, najnowsze wieści ze świata Infernal, opisy postaci, ekwipunku i wiele innych, atrakcyjnych materiałów. Zapraszamy!

REKLAMA

Jednocześnie Cenega Poland informuje, że gra Infernal pojawi się w Polsce już 20 kwietnia, w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami oraz wyjątkowo niskiej cenie jak na wydanie premierowe 79,90 złotych.

PIERWSZE CYTATY I OCENY GRY:

"Dzieło, które skutecznie może rywalizować z zagranicznymi produkcjami typu "Splinter Cell", a wiele z nich po prostu przewyższy swoją klasą." "PIEKIELNIE DOBRA GRA."
onet.pl
ocena 9/10

"Piekielnie dobra gra, diablo oryginalna, szybka, sycąca i zmuszająca do kombinowania. Murowany hicior!"
Imperium Gier
ocena 9/10

"Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Infernala wszystkim fanom strzelanin. Naprawdę warto!" "Gdybym miał wskazać najlepszą polską produkcję wydaną do tej pory, bez wahania wymieniłbym Infernal."
GRY-OnLine
ocena 8.5/10

REKLAMA

"Polecam bez dwóch zdań."
GameRanking
ocena 79%

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA