REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Intrygujący zwiastun „Pasażera nr 4”. Premiera filmu sci-fi już w kwietniu na platformie Netflix

Netflix chce zabrać swoich użytkowników w podróż na Marsa. W dotarciu na Czerwoną Planetę ma nam jednak przeszkodzić pewien gapowicz. „Pasażer nr 4” trafi na platformę już w przyszłym miesiącu. Tymczasem serwis udostępnia zwiastun nadchodzącej produkcji.

24.03.2021
16:33
Pasażer nr 4. Zwiastun nowego filmu science fiction od Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Netflix, niczym Elon Musk konsekwentnie dąży do zasiedlenia Marsa. Po nieudanej misji z Hilary Swank i skasowaniu „Rozłąki” po pierwszym sezonie, nadszedł czas na „Pasażera nr 4”. Wiele wskazuje na to, że znowu, przynajmniej przez jakiś czas będziemy mieli do czynienia z udowadnianiem, że bohaterowie tęsknią za ziemskim życiem, ale potem opowieść zmieni się w prawdziwy thriller psychologiczny ubrany w płaszcz science fiction. Załodze w dotarciu na Czerwoną Planetę przeszkodzi bowiem pasażer na gapę. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Podczas misji zmierzającej na Marsa pasażer na gapę przypadkiem poważnie uszkadza systemy podtrzymywania życia na statku kosmicznym. W obliczu kurczących się zasobów i nadciągającej tragedii załoga musi podjąć dramatyczną decyzję.

Zwiastun filmu „Pasażer nr 4”

Zgodnie z ogłoszonym już jakiś czas temu planem Netfliksa, platforma chce co tydzień udostępniać swoim użytkownikom przynajmniej jeden nowy film. „Pasażer nr 4” trafi na platformę już w przyszłym miesiącu, a skoro premiera coraz bliżej w sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Zwiastun sugeruje intrygującą i ambitniejszą rozrywkę. Zdaje się to również potwierdzać nazwisko reżysera. To w końcu Joe Penna utrzymywał nas na skraju kinowego fotela podczas seansu „Arktyki”, w której kazał Madsowi Mikkelsenowi w samotności przemierzać arktyczną tundrę. Teraz znowu wspierają go znani i lubiani powszechnie aktorzy oraz aktorki. W „Pasażerze nr 4” występują bowiem  Anna Kendrick, Daniel Dae Kim, Shamier Anderson i Toni Collette

Premiera „Pasażera nr 4” już 22 kwietnia 2021 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA