REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne

Studio Roadhouse Interactive stworzy mobilną grę RPG opartą na wykreowanej przez kultowy heavymetalowy zespół Iron Maiden. Gracz kierować będzie poczynaniami Eddiego, maskotki kapeli. 

19.01.2016
11:01
Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne
REKLAMA
REKLAMA

"Iron Maiden Legacy of the Beast", bo tak brzmi tytuł tej gry, będzie produkcją z gatunku RPG, w której wcielimy się w postać Eddiego. Naszym zadaniem będzie odnalezienie fragmentów duszy protagonisty. Aby tego dokonać przyjdzie nam udać się w wyprawę po wielu światach, podróżować w czasie i walczyć z wrogimi istotami, znanymi z okładek kolejnych albumów Iron Maidem. Brzmi nieźle, tym bardziej, że to wcale nie koniec niespodzianek przygotowanych dla fanów heavymetalowego zespołu.

iron maiden legacy of the beast class="wp-image-58657"
REKLAMA

W grze dane nam będzie także usłyszeć ścieżkę dźwiękową, na którą złożą się utwory Iron Maiden - w tym także nigdy wcześniej niepublikowane nagrania z występów na żywo, zaadaptowane na potrzeby "Iron Maiden Legacy of the Beast". Produkcja studia Roadhouse Interactive, odpowiedzialnego między innymi za takie tytuły jak "Warhammer 40,000: Carnage", "Red Bull Air Race The Game" czy "Elemental Power" dostępna będzie na Androida i iOSa w modelu free-to-play. Premiera zapowiedziana jest na lato 2016 roku.

Rod Smallwood, menadżer zespołu, obiecuje, że miłośnicy Iron Maiden pokochają tę grę za mnogość nawiązań do twórczości grupy, możliwość przesłuchania nieznanych wcześniej aranżacji i postać głównego bohatera, Eddiego. Oby tylko wszyscy inni mogli zachwycić się gameplayem i sensownym rozwiązaniem mikropłatności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA