REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

J. Lo (Jennifer Lopez) feat. French Montana "I Luh Ya PaPi" - nowość

Jennifer Lopez, dziś funkcjonująca pod skrótowym pseudonimem J. Lo, przypuściła szturm na playlisty, listy przebojów, setlisty… i wszelkie inne listy, jakie tylko można sobie wyobrazić. Czas najwyższy, bo już drugi tydzień marca zbliża się ku końcowi, więc sezon letni tuż-tuż. Ale jak to, przebój letni i bez Pitbulla? Tak wyszło tym razem. Mimo braku pierwszego szczekacza popu, nie jest wcale tak najgorzej.

06.03.2014
20:53
J. Lo (Jennifer Lopez) feat. French Montana "I Luh Ya PaPi" - nowość
REKLAMA

Na I Luh Ya PaPi Jennifer Lopez skorzystała z usług producenckich Noela "Detaila" Fishera z Detroit. Detail to producent, o którym będzie jeszcze głośno - choćby dlatego, że - jak udowodnił w I Luh Ya PaPi - lubi sporo postawić na głowie. Wywrócił całkowicie choćby syntezatory, które - zapętlone - ślizgają się gdzieś w tle w rewersie, tworząc dziwną melodię, przypominającą kręcenie winylem w odwrotną od prawidłowej stronę.

REKLAMA

French Montana, który zalicza gościnkę w numerze, jest nieobecny przez cały utwór - poza swoją własną zwrotką oczywiście. To dość ciekawa odmiana po Pitbullu, który uwielbia odzywać się nieproszony, i zakrzykiwać 3/4 utworu swoim ¡Dale!. Numer ma szansę stać się przebojem - słucha się całkiem przyzwoicie; numer nie drażni, ale nie ma w nim też tego ładunku energii, który miało On The Floor czy Live It Up.

REKLAMA

Numer możecie sprawdzić poniżej. Póki co - odsłuch; numer nie jest jeszcze formalnie singlem (choć na 99.999(9)% nim będzie, z czasem), więc klip ukaże się z czasem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA