REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Jagged Alliance 3 - znamy szczegóły!

Dziennikarze niemieckiego serwisu Spieleflut mieli okazję porozmawiać z Andrewem Kozakovem, kierownikiem projektu Jagged Alliance 3. Poza nowymi screenshotami i przybliżoną datą wydania (3-4 kwartał 2008), dostaliśmy parę ciekawych informacji na temat samej gry.

24.01.2008
9:43
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Po pierwsze - będzie multiplayer. Naraz będzie mogło zmierzyć się ze sobą szesnastu graczy, każdy z nich dostanie do sześciu najemników. Dodatkowo, twórcy myślą o nowych rozwiązaniach dla gry sieciowej - jak na przykład wystawianie poszczególnych postaci na wewnątrzsystemowe aukcje.

REKLAMA

Liczba map oscyluje w granicy trzystu. Każda z nich, według zapowiedzi twórców, ma być większa niż to, co znamy chociażby z Silent Storm. Zapewne wielu z Was interesuje ewentualna obecność pojazdów. Będą, owszem, chociaż mogą nie mieć czynnego udziału w walce. Programiści stwierdzili, że niezbyt ciekawie by to wyglądało, gdyby rozpędzony czołg musiał się zatrzymać i czekać na następną turę. Wszelkie wozy posłużą raczej do transportu ludzi i zaopatrzenia na mapie taktycznej.

REKLAMA

Na koniec wypada dodać, że Jagged Alliance 3 to gra kompletnie nieliniowa. Mamy swobodę wyboru, można iść gdzie nam się podoba. Jest dużo niezależnych od głównej fabuły questów, więc na nudę nie będzie można narzekać.

Ujawniono też cztery nowe screeny. Wg mnie nie zachwycają. Modele postaci, jak na turówkę są naprawdę ładne, ale spójrzcie choćby na kanciaste koło od śmigłowca czy brzydką czcionkę i modele broni w panelu HUD. Co cieszy, to obecność starych znajomych :) Shadow, Ty żyjesz!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA