REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wygląda na to, że mamy nowego Bonda. Pogłoski okazały się zgodne z prawdą

Jak donoszą brytyjskie media, Aaron Taylor-Johnson otrzymał formalną propozycję roli Jamesa Bonda w nadchodzących filmach. Jeśli aktor ją przyjmie - a najpewniej tak będzie, biorąc pod uwagę fakt, że jest z nią łączony co najmniej od roku - kontrakt zostanie podpisany jeszcze w tym tygodniu.

19.03.2024
14:13
james bond nowy aktor aaron taylor johnson filmy
REKLAMA

Według brytyjskiego „The Sun” 33-letni aktor - Aaron Taylor-Johnson - otrzymał już propozycję roli Jamesa Bonda i jeszcze w tym tygodniu ma podpisać kontrakt. Dla osób śledzących temat nie powinno to być wielkim zaskoczeniem: zdaniem wielu fanów artysta świetnie nadaje się do tej roli, a pierwsze pogłoski o jego możliwym udziale w nowych filmach pojawiły się już przed rokiem. W październiku 2023 r. pisaliśmy, że Taylor-Johnson jest już o krok od otrzymania tej oferty. To przy okazji pierwszy wybór producentki serii filmów o agencie 007, Barbary Broccoli. 

Brytyjczyk spotkał się z twórczynią na początku ubiegłego roku, by w tajemnicy wziąć udział w próbnych zdjęciach - podobno wypadły one znakomicie.

REKLAMA

Bond to nowa fucha Aarona, jeśli tylko zechce ją przyjąć. Oficjalna oferta już leży na stole, teraz czekają na odpowiedź

- podało źródło „The Sun”.

Czytaj więcej o Bondzie w Spider's Web:

Aaron Taylor-Johnson: prawdopodobnie mamy nowego Bonda

Taylor-Johnson był wymieniany jako jeden z największych faworytów - zaraz obok Henry’ego Cavilla, Jamesa Mortona, Rege-Jean Page’a. Wcześniej mówiło się też o Tomie Hardym, Idrisie Elbie, Richardzie Maddenie czy Danie Stevensie, jednak większość z tych nazwisk to fancastingi i spekulacje. 

Podobnie jak przy nowym otwarciu dla cyklu po zatrudnieniu Daniela Craiga, tak i tym razem możemy spodziewać się modernizacji atmosfery, tonu i charakteru postaci. Broccoli wspominała, że 26. odsłona powinna odzwierciedlać zmiany, jakie zaszły na świecie na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. 

Przypomnę, że z reżyserią kolejnego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości wiąże się nazwisko samego Christophera Nolana.

REKLAMA

Myślę, że te filmy odzwierciedlają czas, w którym są osadzone, i czeka nas wielka, bardzo długa droga, aby wymyślić je na nowo na potrzeby następnego rozdziału.

Taylora-Johnsona możecie kojarzyć z filmów takich jak "John Lennon. Chłopak znikąd", "Anna Karenina", "Godzilla", "Avengers: Czas Ultrona", "Zwierzęta nocy", "Król wyjęty spod prawa", "King’s Man: Pierwsza misja", "Tenet" czy "Bullet Train". 

Filmy o Bondzie obejrzysz m.in. w Amazon Prime Video oraz Apple TV.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA