REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Jaś Kapela dał się pobić, żeby zrobić szum przed kolejną walką i jeszcze chwali się, że przekupił "żula"

Jaś Kapela kilka dni temu opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym został pobity przez pijanego mężczyznę. Kapela stwierdził wtedy, że został zaatakowany przez obrońcę papieża za jego słowa, dotyczące Jana Pawła II. Okazało się jednak, że bójka pod sklepem była ustawką, za którą napastnik miał dostać flaszkę wódki, a Kapela - medialny szum przed galą Prime MMA.

30.06.2023
15:09
Jaś Kapela dał się pobić, żeby zrobić szum przed kolejną walką i jeszcze chwali się, że przekupił "żula"
REKLAMA

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym do Jasia Kapeli, pod pretekstem zrobienia sobie zdjęcia, podchodzi pijany mężczyzna i chwilę później zaczyna okładać Kapelę pięściami po twarzy. Ale nie tylko ten filmik krążył po sieci. Okazało się, że ktoś inny uchwycił także moment, kiedy Kapela zostaje powalony na ziemię i jest dotkliwie kopany przez napastnika. Pobity publicysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie swojej twarzy po ataku, a także filmik nagrany przez osobę postronną. "Pod Biedronką dostałem za papieża" - pisał Kapela. "Poprosił o selfie, a tu nagle taka bomba". Wyszło jednak na jaw, że atak na publicystę był jedynie ustawką i obrzydliwą próbą wywołania medialnego szumu przed galą Prime MMA, o czym dumnie poinformował sam Kapela.

REKLAMA
Jaś Kapela został zaatakowany pod Biedronką

Atak na Jasia Kapelę był ustawiony. Za pobicie publicysty napastnik dostał flaszkę wódki

Dwa dni temu Kapela opublikował na swoim TikToku nagranie, w którym tłumaczy się z "głupich żartów" i przyznaje, że cała akcja z pobiciem była ustawiona, a jej celem miała być promocja gali Prime MMA, podczas której Kapela pojawi się w oktagonie i zawalczy przeciwko Michałowi Gorzelańczykowi.

Czas chyba powiedzieć prawdę. To ja wynająłem żula, żeby mnie uderzył pod dyskontem i wszystko nagrał. (...) Czego to ludzie nie zrobią dla pół litra barmańskiej porzeczkowej. Ale martwiłem się o promo naszej gali. (...) Przepraszam za ten żarcik, zapraszam do oglądania już 1 lipca

- skomentował Jaś Kapela.
REKLAMA

Kapela nie tylko zorganizował obrzydliwą ustawkę, narażając swoje zdrowie dla promocji gali Prime MMA, ale również upodlił człowieka, twierdząc, że ten zrobiłby wszystko za pół litra wódki. Kapela tym nagraniem zdyskredytował jednak sam siebie, zestawiając ze sobą słowa "wynająłem żula, żeby uderzył mnie pod dyskontem" i "zapraszam do oglądania mojej walki".

Kapela poinformował, że jego pobicie było ustawką
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA