REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Jimmy Fallon oficjalnie przeprasza. Miał znęcać się nad pracownikami i tworzyć toksyczne środowisko w swoim show

Jimmy Fallon, gospodarz wieczornego talk show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", przeprosił ekipę swoich pracowników po tym, gdy został oskarżony o tworzenie toksycznego miejsca pracy: "Czuję się tak źle, że aż trudno mi to wyrazić".

08.09.2023
15:13
jimmy fallon przeprasza tonight show toksyczne środowisko znęcanie pracownicy
REKLAMA

Show Jimmy'ego Fallona to jeden z ulubionych formatów wielu gwiazd, które zawsze chętnie przyjmują zaproszenie do programu. Na fotelu w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" zagościły do tej pory takie osobistości jak Taylor Swift, Michelle Obama, ASAP Rocky, James Franco, Jennifer Aniston i wiele, wiele innych. Ostatnio okazało się jednak, że prowadzący talk show, tak ciepło postrzegany przez widzów i gwiazdy, jest zupełnie inny w stosunku do swoich pracowników. Prawda wyszła na jaw po tym, gdy serwis Rolling Stone opublikował artykuł, w którym pracownicy Jimmy'ego Fallona mieli narzekać na atmosferę panującą za kulisami i toksyczne środowisko pracy. Gospodarz wieczornego talk show nie zostawił publikacji "Rolling Stone" bez komentarza, co więcej - i postanowił przyznać się do błędu.

REKLAMA
Taylor Swift w programie Jimmy'ego Fallona

Jimmy Fallon przeprosił swoich współpracowników

Jimmy Fallon wraz z showrunnerem Chrisem Miller odbyli wczoraj spotkanie z pracownikami za pośrednictwem platformy Zoom, podczas którego gospodarz programu przeprosił swoich pracowników:

To żenujące i czuję się bardzo źle. Przepraszam, jeśli zawstydziłem was, waszę rodzinę i przyjaciół. Czuję się tak źle, że aż trudno mi to wyrazić. Chcę, żeby ten program był zabawą

- mówił Fallon.

Okazało się bowiem, że Rolling Stone cytował w swojej publikacji kilku obecnych i byłych pracowników talk show Fallona, którzy opisali przypadki ostrej krytyki pracowników, wychodzącej z ust gospodarza. Zdarzało się także, że pracownicy otrzymywali od niego pasywno-agresywne informacje zwrotne w związku z wykonywaną przez nich pracą. Wielokrotnie sprawiał wrażenie nieobliczalnego czy pijanego. Miewał ataki szału.

Fallon przyznał się do błędu i dodał, że nigdy nie miał zamiaru tworzyć tego typu atmosfery i chce, aby program był inkluzywny.

O tym, co dzieje się w innych programach telewizyjnych, przeczytasz także w artykułach:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmiku na kanale The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA