REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Johnny Depp coraz bliżej powrotu do "Piratów z Karaibów"? Już nawet sam aktor tego nie wyklucza

Czy Johnny Depp jest gotowy na powrót do "Piratów z Karaibów"? Informator z otoczenia aktora nie wyklucza takiego scenariusza. Z jego słów wynika bowiem, że gwiazdor mógłby się jednak zdecydować na ponowną współpracę z Disneyem.

17.07.2023
15:03
piraci z karaibów 6 johnny depp disney
REKLAMA

Po pośrednich oskarżeniach Amber Heard Hollywood nie chciało mieć z Johnnym Deppem nic wspólnego. Wszystko zmieniło się, kiedy aktor wytoczył swojej byłej małżonce proces o zniesławienie. Opinia publiczna stanęła za nim murem i teraz gwiazdor może korzystać z odzyskanego dobrego imienia. Już niedługo na ekrany kin wejdzie "Kochanica króla" z jego udziałem, a on sam przymierza się do swojego pierwszego od ponad dwóch dekad projektu reżyserskiego. Wygląda też na to, że coraz bliżej mu do powrotu do roli Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów".

Co prawda podczas procesu z Amber Heard, Johnny Depp powiedział, że nie zagrałby ponownie u Disneya nawet za "300 mln dolarów i milion alpak", ale kiedy tylko wytwórnia zauważyła, jak opinia publiczna go uwielbia, zaczęła się do niego "przymilać". Tak producent "Piratów z Karaibów" Jerry Bruckheimer, jak i producent niegdyś powiązany z Disneyem, stwierdzili, że powrót gwiazdora do serii może być tylko kwestią czasu.

Czytaj także:

REKLAMA

Johnny Depp nie wyklucza powrotu do "Piratów z Karaibów"?

Anonimowy informator z otoczenia Johnny'ego Deppa w rozmowie z magazynem "People" powiedział, że podejście samego aktora do ponownej współpracy z Disneyem uległo ostatnio zmianie. Zdradził on bowiem:

Wszystko jest możliwe. Jeśli projekt będzie odpowiedni, on to zrobi.

Piraci z Karaibów - Johnny Depp - Jack Sparrow
REKLAMA

Co prawda informator nie precyzuje, czy chodzi o "Piratów z Karaibów", ale biorąc pod uwagę, że fani na całym świecie liczą na powrót kapitana Jacka Sparrowa, Disneyowi na tym właśnie może zależeć. Wytwórnia nie zamierza bowiem porzucać planów kontynuowania serii.

Według Jerry'ego Bruckheimera powstały już nawet dwa scenariusze "Piratów z Karaibów 6" - jeden z Margot Robbie przejmującą pałeczkę po Johnnym Deppie, a drugi z młodszymi bohaterami. Na ten moment nie znamy konkretów dotyczących tych projektów, więc jeśli Disney dogada się z aktorem, być może w którymś z nich zdecyduje się wprowadzić Jacka Sparrowa. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA