REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Jak wygląda Joaquin Phoenix na planie filmu "Joker: Folie a Deux"? Wyciekły nagrania z planu

Joker goniony przez poprzednie wersje siebie - takie filmiki obiegły wczoraj internet, bo wczoraj na ulicach Los Angeles kręcono kolejne sceny do filmu "Joker: Folie a Deux", czyli drugiej części "Jokera". Joaquin Phoenix jako czołowy złoczyńca w Gotham City został również uchwycony w słynnym stroju klauna.

06.03.2023
10:35
joaquin phoenix na planie jokera 2
REKLAMA

Trzy lata temu Joaquin Phoenix za rolę w filmie "Joker" został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem i nagrodą BAFTA, a jego słynny taniec radości na schodach przejdzie do historii kina. Produkcja jest już w toku, a po najnowszych zdjęciach, na których Lady Gaga pojawiła się w stylizacji Harley Quinn, w końcu zostały opublikowane sceny nagrywane z Joaquinem Phoenixem.

REKLAMA

"Joker: Folie a Deux" - pierwsze zdjęcia Joaquina Phoenixa z planu

Podczas, gdy wczoraj pojawiły się nagrania z Jokerem w roli głównej, trzy tygodnie temu internet obiegły zdjęcia z Lady Gagą, która w najnowszej części filmu wcieli się w Harley Quinn, byłą psychiatrkę zatrudnioną w szpitalu psychiatrycznym Arkham Asylum, z którego pomogła uciec Jokerowi. Podtytuł filmu "Folie a Deux" to w tłumaczeniu z francuskiego szaleństwo, obłęd lub szał dwojga, co pozwala spekulować, że to głównie na relacji Jokera z Harley Quinn będzie skupiał się film.       

Tym razem na ulicach Los Angeles pojawił się Joaquin Phoenix, nagrywany przez obserwatorów z góry. Na jednym z nich widać, jak Joker próbuje uciec przez zakorkowaną ulicę przed swoimi poprzednimi wersjami siebie.

Joaquin Phoenix na planie "Jokera"

Pojawiły się także inne zdjęcia z planu z Joaquinem Phoenixem, na których został uchwycony w roli Jokera.

Joaquin Phoenix na planie "Jokera"
REKLAMA

Autorami scenariusza są Bill Finger, Bob Kane oraz Todd Phillips. W obsadzie, prócz Joaquina Phoenixa, który wcieli się ponownie w Arthura Flecka, oraz Lady Gagi, odtwórczyni roli Harley Quinn, pojawią się również Catherine Keener ("Uciekaj!"), Jacob Lofland ("Syn") i Brendan Glesson ("Duchy Inisherin"), a Zazie Beetz powróci jako Sophie.

Premiera filmu "Joker: Folie a Deux" zaplanowana jest na październik 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA