REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polska Madeleine McCann została oceniona przez amerykańskich ekspertów. Sprawdzali, czy mówi prawdę

Julia Faustyna to Polka podająca się za zaginioną przed laty Madeleine McCann. Choć wiele osób uważa, że 21-latka kłamie, Julia z pomocą detektyw Fii Johansson wciąż docieka prawdy. Niedawno wystąpiła w znanym w USA talk show "Dr.Phil", gdzie po raz kolejny opowiadała o tej sprawie. Jej wypowiedziom przysłuchiwali się eksperci oraz prowadzący program, dr Phil McGraw. Co powiedzieli o historii Polki?

29.03.2023
10:53
Julia Faustyna
REKLAMA

Julia Faustyna w swoich zeznaniach idzie dalej. 21-latka podająca się za zaginioną przed laty Madeleine McCann trafiła niedawno do bardzo popularnego w USA talk show, "Dr.Phil". To program, w którym prowadzący show Phillip Calvin McGraw, będący psychologiem klinicznym udziela gościom porad.

REKLAMA

Julia Faustyna w amerykańskim talk show. Polka podająca się za zaginioną Madeleine McCann opowiedziała swoją historię.

Julia Faustyna już kolejny miesiąc opowiada swoją historię. Polką opiekuje się dr Fia Johansson, prywatna detektyw, która w mediach społecznościowych znana jest jako "perskie medium". To właśnie dzięki jej kontaktom, w programie pojawiła się 21-letnia Julia. W show towarzyszyła jej oczywiście jej mentorka dr Fia Johansson. Zaproszone kobiety, w tym oczywiście Julia opowiadała o m.in. oczekiwaniu na wyniki testów DNA. Warto zaznaczyć, że same testy nie wykażą, czy Julia to rzeczywiście zaginiona Madeleine. Natomiast będzie można dowiedzieć się z nich, jakiego pochodzenia jest Julia.

Historii Julii przysłuchiwali się zaproszeni eksperci, którzy potem ją ocenili. Przyglądając się jej mimice, gestom zdradzili, co myślą o jej wyznaniach i czy są one prawdziwe. Scott Rouse, ekspert od mowy ciała, i Chase Hughes, profiler i analityk ludzkiego zachowania dokładnie przyjrzeli się wystąpieniu Julii w amerykańskim talk show. Rouse zwracał uwagę na zmiany w postawie Julii, gdy słuchała pytań odnośnie wyników badań DNA.

Za każdym razem, kiedy mówiono o DNA, o ukazaniu prawdy, widzieliśmy zmianę w jej zachowaniu. Widzieliśmy, jak zaczynała o wiele szybciej mrugać - a to świadczy o stresie. Im bardziej jesteśmy zestresowani i zdenerwowani, tym szybciej mrugamy powiekami. Część niej już wie, jaki jest wynik testu DNA. Jest zaniepokojona prawdą, która w końcu nadejdzie - mówił. Hughes z kolei podkreślił, że według niego Julia nie kłamie, natomiast ma bardzo dużo wątpliwości. Widać, że ma wątpliwości. Nie kłamie, nie próbuje nas oszukać - podkreślił.

Prowadzący talk show Dr Phil McGraw zasugerował, że historia Julii to wytwór jej wyobraźni

Nieco inne zdanie na temat historii Julii i tego, jak bardzo próbuje ona przekonać ludzi, że jest zaginioną Madeleine ma sam prowadzący. Dr Phil McGraw zasugerował, że Faustyna bardzo mocno wierzy w to, co jej mówi wyobraźnia. Podkreślił też, że 21-latka zagubiła się w świecie, stworzonym przez nią samą.

Ona w to być może naprawdę wierzy już teraz. Myślę, że zagubiła się w świecie, który sama stworzyła. Jest jakaś prawda w tym, co ona mówi - powiedział. Co ciekawe, o opinię poproszono też publiczność. Ci również przychylili się do zdania prowadzącego, podkreślając, że wiara Julii w to, że to ona jest Madeleine McCann jest pewnym wytworem wyobraźni 21-latki.

REKLAMA

O Julii Faustynie zrobiło się głośno na początku tego roku, kiedy to podająca się za McCann kobieta zaczęła przedstawiać w mediach społecznościowych szereg dowodów na to, że to ona jest zaginionym przed laty dzieckiem. Jej wersję zanegowali bliscy dziewczyny, którzy na jednej z facebookowych stron napisali, że Julia jest ich córką, siostrzenicą i wnuczką. Zdradzili też, że Julia ma problemy ze zdrowiem psychicznym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA