REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Julia Wieniawa oburzona słowami Peszka. Wulgarnie skomentował młode gwiazdy

Julia Wieniawa odniosła się do głośnych słów Jana Peszka, który w książce "Naku*wiam zen", stworzoną wspólnie ze swoją córką Marią Peszek, odniósł się m.in. do twórczości młodych, polskich gwiazd i w wulgarny sposób je nazwał. 23-letnia Wieniawa dosadnie powiedziała, co myśli o wypowiedzi Jana Peszka.

28.10.2022
13:51
Julia Wieniawa i Jan Peszek
REKLAMA

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Stara się nie tylko brylować na ściankach i czerwonych dywanach, ale też nagrywać płyty, grać w serialach i filmach, jak chociażby tych Netfliksa. Mowa o "W lesie dziś nie zaśnie nikt " oraz "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". I choć nie wiadomo, czy Jan Peszek, wypowiadając się obraźliwie na temat twórczości młodych polskich gwiazdek, miał właśnie na myśli Julię, Wieniawa nieźle się poirytowała.

REKLAMA

Jan Peszek nazwał młode gwiazdy "c*pami niemającymi nic do zaoferowania".

Przypomnijmy, że od kilku dni w sieci krążą mocne słowa Jana Peszka, który w książce "Naku*wiam zen", będąca zapisem rozmów z jego córką Marią Peszek, nazwał młode piosenkarki c*pami niemającymi nic do zaoferowania.

Czym przesiąknięte są wszystkie te c*py z naszego polskiego rynku, które po prostu nie mają nic do powiedzenia. Śpiewają o niczym(...) Nie chcę rzucać w tej chwili nazwisk, ale te tak zwane skarby narodowe, no, dla mnie to jest g*wno.Szalenie utalentowane, w sensie, że elastyczne, muzykalne, no ale to natura dała. Na przykład piękny głos, barwę. Tylko to jest totalnie o niczym" -

ocenił aktor.

Julia Wieniawa w rozmowie z Pudelkiem stwierdziła, że słowa Jana Peszka są krzywdzące i generalizujące.

Jeżeli to rzeczywiście cytat, to bardzo jest on generalizujący i krzywdzący. Nie wiem, jak się do niego odnieść. Jeżeli chodzi o mnie, to mam wiele rzeczy do przekazania i myślę, że na pewno na drugiej płycie będzie to bardziej zauważalne 

powiedziała.

Słowa Peszka wywołały skrajne emocje. Oburzyła się tez Paulina Młynarska

Aktorka i piosenkarka podkreśla, że jej zdaniem mnóstwo młodych gwiazd wypowiada się na ważne tematy i nie zgadza się, jakoby nie miały nic w głowie. Wieniawa nie kryje też zaskoczenia słowami Peszka.

Kurczę, nie uważam, żeby młode osoby nie miały nic w głowie i nie miały nic do powiedzenia. Ja bardzo często wypowiadam się na różne ważne sprawy. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś, kogo ja darzę dużym szacunkiem, powiedział tak, generalizując

powiedziała w rozmowie z Pudelkiem

Warto dodać, że słowa Jana Peszka oburzyły też niedawno Paulinę Młynarską. Dziennikarka i feministka w dość mocnych słowach napisała na Facebooku, co myśli o wypowiedzi Peszka na temat młodych gwiazd.

REKLAMA

Okropne jest to, że wybitny aktor Jan Peszek mówi o wokalistkach per 'c...py'. Kompletnie nie do przyjęcia. Śladem pawiora. Po prostu wara od c...p. Z c...py wyszedłeś Pan na ten świat. Szanuj Pan. C...pę i kobietę. Każdą

- napisała

Choć oczywiście z jednej strony można zgodzić się z Janem Peszkiem. W końcu wiele młodych polskich piosenkarek mimo świetnych warunków wokalnych śpiewa o niczym, wydając kolejne, miałkie płyty. Z drugiej strony tak wulgarne nazywanie publicznie kobiet jest zwyczajnie nie na miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA