REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Oświadczyny na koncercie Julii Żugaj. Influencerka odpowiedziała

Na koncercie Julii Żugaj w ramach trasy koncertowej Świąteczne Harmonie Tour wśród publiczności zapanowała euforia - było to z pewnością zaskoczenie nie tylko dla uczestników, ale również dla samej influencerki. Podczas koncertu doszło bowiem do oświadczyn i Julia Żugaj powiedziała "tak".

21.12.2023
10:07
Oświadczyny na koncercie Julii Żugaj. Influencerka odpowiedziała
REKLAMA

Po odejściu z nieistniejącego już Teamu X, Julia Żugaj zaczęła wytrwale pracować nad swoją karierą już nie tylko w internecie. W zeszłym roku influencerka wydała album "Miłostki", a w tym roku ukazała się jej debiutancka książka "Tak miało być" oraz krążek "Świąteczne Harmonie". Drugą płytę promowała podczas trasy koncertowej Świąteczne Harmonie Tour 2023, w ramach której odwiedziła takie miasta jak Kraków, Gdynia, Wrocław czy Poznań. Ostatni występ Julii odbył się w środę w warszawskim klubie Progresja i okazał się on najbardziej wyjątkowym na całej trasie.

REKLAMA

Chłopak Julii Żugaj oświadczył się na scenie. Influencerka powiedziała "tak"

Podczas koncertu na scenie pojawił się Maciej Ejsmont, partner Julii Żugaj, który uklęknął przed influencerką, a publiczność oszalała z zachwytu, kiedy dziewczyna powiedziała "tak". Julia opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pierścionkiem i błyskawicznie posypały się gratulacje od fanów i znajomych influencerów. Szczęścia narzeczonym życzyli m.in. Murcix, Maja Staśko, Natsu czy Przemek Pro.

Julia Żugaj i Maciej Ejsmont zdobyli popularność dzięki projektowi Team X, do którego zgłosili się jako para. Mimo przeszkód na ich życiowej drodze, które doprowadziły do rozstania, Julia i Maciej ostatecznie nie zakończyli swojej relacji, o czym rok temu wypowiadała się influencerka:

REKLAMA

Ja bardzo bym nie chciała się znowu wpasowywać w te ramy, jesteśmy razem, nie jesteśmy razem. Układa nam się, jest dobrze, więc każdy sobie może nazwać to, jak chce. To jest też tak, że jak zerwaliśmy, to ja sobie uświadomiłam, że nie umiem żyć już bez Maćka. Było mi bardzo ciężko. To jest z tyłu głowy taka świadomość, że nie dałabym sobie rady bez niego. To umocniło naszą relację.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Julia Żugaj - Południowy Biegun" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA