REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Kampania Braci w planie CDP

06.07.2006
20:17
REKLAMA

Kampania Braci w planie CDP

REKLAMA

CD Projekt z przyjemnością informuje, że dzięki umowie z firmą THQ, do planu wydawniczego firmy trafiła rewelacyjna strategia wojenna - Kompania Braci!

REKLAMA

Akcja gry osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy. Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Natomiast wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami. Za przygotowanie gry odpowiedzialni są twórcy takich tytułów jak Homeworld czy Warhammer 40,000: Dawn of War! Nie zabraknie więc widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek. Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia! Dzięki specjalistom ze studia Relic poczujesz się jak na polu bitwy.

Gra w oryginalnej wersji ukazuje się pod tytułem Company of Heroes. W polskiej edycji zostanie wydana w cenie 99,90 zł i w polskiej wersji językowej. Więcej informacji o wydaniu CD Projekt poda już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA