REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

KotOR 2 PL - kolejne aktualizacje

Projekt KotOR 2 PL wcale nie zakończył się z dniem wypuszczenia łatki polonizacyjnej do sieci. Wręcz przeciwnie, wtedy rozpoczęła się cała praca na nowo, która niestety spadła na barki reatiVE. Prace posuwają się przez to wolniej niż można by sobie tego życzyć, ale jest to gwarantem solidnego wykonania.

21.01.2007
11:53
Rozrywka Blog
REKLAMA

Kolejna aktualizacja pojawi się 11 lutego i wniesie około 20 % nowo przetłumaczonego tekstu. Widać, że część tłumaczy odwaliła fuszerkę, a reatiVE zrezygnowany nie chce już prosić nikogo do pomocy. Dodatkowo poprawiona zostanie cała masa drobnych literówek, których nie udało nam się wyłapać w trakcie beta testów. W miesiąc później zostanie wydana kolejna łatka, poprawiająca teksty w dzienniku i opisy niektórych broni. Z tym ostatnim zawsze był problem, więc teraz na spokojnie można je zrobić w pełni profesjonalnie. W pełni dopracowana wersja spolszczenia ukaże się dopiero w czerwcu tego roku. Niestety, trzeba czekać, ale nic nie ucieknie. Projekt jest na tak zaawansowanym poziomie i tak daleko posunięty w pracach, że nikt mądry by go teraz nie odstawił.

REKLAMA

Smutne jest to, że prawdopodobnie nigdy nie powstanie wersja spolszczenia dla kobiet, którą chcieliśmy przygotować. Wszystko wynika z braku czasu i odpowiednich narzędzi. Nikt z starej ekipy KotOR 2 PL nie ma na tyle czasu w chwili obecnej, aby móc się tym samodzielnie zająć. Jest jednak szansa, że gdy skończę obecny rok szkolny, wezmę to na siebie i w wakacje postaram się to dla was zrobić.

REKLAMA

Reasumując. Do czerwca pojawią się jeszcze dwie lub trzy łatki, znacznie podnoszące poziom wykonania. Naprawią one kilka błędów, zniwelują problem literówek i wniosą sporą część zupełnie nowych tekstów, które przetłumaczone na nowo, mają pozwolić na uniknięcie głupich błędów. W czerwcu ukaże się finalna wersja spolszczenia i wtedy też będzie można pobrać je w wersji offline.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA