REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Krótka piłka: Bud Bundy wraca. Serial "Świat według Bundych" doczeka się spin-offu

David Faustino może niedługo znów zawitać na małe ekrany, jako Bud Bundy. Sony Pictures Television podobno chce wskrzesić markę "Świat według Bundych” ("Married with… children”), po prawie dwudziestu latach. Reanimacja nieboszczyka czy genialny ruch Sony?

12.09.2014
10:22
Krótka piłka: Bud Bundy wraca. Serial „Świat według Bundych” doczeka się spin-offu
REKLAMA

Na razie nie znamy żadnych szczegółów co do fabuły, nie wiadomo też czy oprócz Davida Faustino w spin-offie "Świat według Bundych” pojawiłaby się stara obsada, tj. Ed’O Neill (Al. Bundy), Katey Sagal (Peggy Bundy) oraz Christina Applegate (Kelly Bundy). Sony wstrzymuje się od komentarzy, ale wypowiedź Christiny Applegate dla E! - podczas ceremonii przyznania „gwiazdy” Katey Sagal w Hollywoodzkiej Alei Sław - daje nadzieję na powrót starych bohaterów.

REKLAMA

"Świat według Bundych” gościł w polskich domach od 1996 roku, natomiast rok później skończyła się jego emisja w USA. Serial opowiadał o dysfunkcyjnej rodzinie Bundych, mieszkającej w Chicago. Jeżeli Sony Pictures Television wszystko dobrze rozegra, wracająca rodzinka Bundych może stać się nowym hitem telewizji. Nie sądzę jednak, że serial skupiony wyłącznie na osobie Buda może odnieść sukces. Czekamy zatem na kolejne doniesienia i trzymamy kciuki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA