REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Kryptonim Anioł to nowy dramat szpiegowski. Zobaczycie go w Netfliksie 

Od dziś w serwisie możemy oglądać nową pełnometrażową produkcję, która opowie o trudach polityki zagranicznej i wielkim konflikcie. Film Kryptonim Anioł obejrzycie w serwisie Netflix.  

14.09.2018
9:30
Kryptonim Anioł
REKLAMA
REKLAMA

Czym tym razem zaskoczy nas Netflix? Nie będę ukrywał, że czerwony serwis VoD nie ma szczęścia do filmów pełnometrażowych swojej produkcji (mam na myśli również te, które ocalił i przygarnął do siebie). Ale z drugiej strony w serwisie możemy znaleźć kapitalny Mudbound, fascynujący obraz Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane). Nie zapominajmy, że inny film Netfliksa zdobył również ważne wyróżnienie, to znaczy Złotego Lwa w Wenecji. Mowa oczywiście o obrazie Roma, który już w grudniu pojawi się w serwisie.

Do której grupy będzie zaliczał się Kryptonim Anioł?

Trudno powiedzieć jednoznacznie, ale fabuła filmu Kryptonim Anioł zapowiada się dość interesująco.

Film opowie o konflikcie egipsko-izraelskim i o roli, jaką odegrał w nim Ashraf Marwan. Ów biznesmen był pochodzenia egipskiego i w pewnym momencie swojego życia miał stać się jednym z najcenniejszych informatorów dla wywiadu Izraela. Miał on dostarczyć informację o dokładnej dacie planowanego ataku arabskiej koalicji. Wiemy zatem, że film opowie o ważnych wydarzeniach wojny Jom Kipur.

REKLAMA

Film jest adaptacją książki The Angel: The Egyptian Spy Who Saved Israel. Reżyserem obrazu jest Ariel Vromen (Umysł przestępcy), scenariusz napisał David Arat (Ludzkie dzieci). W filmie wystąpią m.in. Marwan Kenzar (Morderstwo w Orient Expressie), Toby Kebbell (Ewolucja planety małp), Waleed Zuaiter (Altered Carbon).

Kryptonim Anioł możecie oglądać od dzisiaj w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA