REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Gonciarz odpowiada na zarzuty. Mówi że jest ofiarą i idzie na policję

Opadły trochę emocje po dramie z Krzysztofem Gonciarzem i youtuberami Pandora Gate. Tak przynajmniej mogło się wydawać. Teraz na kanale Krzysztofa Gonciarza na YouTubie pojawił się kolejny film, w którym skupił się na jednej osobie: Darii Dąbrowskiej. To właśnie ona jako pierwsza wyciągnęła na światło dzienne niewłaściwe zachowania Gonciarza względem innych kobiet. Teraz Gonciarz w najnowszym filmie oskarża Dąbrowską o stalking, pokazując dowody. Zapowiedział, że zgłosił sprawę na policję.

30.11.2023
16:45
Krzysztof Gonciarz YouTube
REKLAMA

Jesienią tego roku światło dzienne ujrzała afera z Krzysztofem Gonciarzem. Zdaniem kilku młodych kobiet youtuber kreujący się na feministę, miał zachowywać się wobec nich krzywdząco. Na światło dzienne dowody obciążające Gonciarza wyciągnęła influencerka i modelka Daria Dąbrowska, która jakiś czas temu również spotykała się z Gonciarzem. Później Gonciarz zaprezentował na swoim YouTube film, w którym podkreślił, jak wiele screenów, pokazanych przez m.in. Dąbrowską zostało zmanipulowanych. W filmie udowodnił, że spora część zarzutów to kłamstwa ze strony oskarżających. W poprzednim wideo nie skupiał się jednak za bardzo na Darii Dąbrowskiej.

REKLAMA

Gonciarz w najnowszym wideo oskarżą Darię Dąbrowską o stalking. Pokazał dowody.

Zrobił to teraz, w filmie, który właśnie trafił na jego kanał na YouTube. Materiał zatytułowany "Stalkerka", przedstawia dowody w postaci wiadomości i screenów obciążających Dąbrowską. Gonciarz oskarża byłą towarzyszkę o stalking.

Więcej o Krzysztofie Gonciarzu przeczytasz w Spider's Web:

Youtuber w materiale opisuje, jak poznał Darię Dąbrowską. Od początku mówił jej, że jest w ciężkim momencie życia i nie jest gotowy na związek. Zaproponował jej inne formy znajomości, lecz Dąbrowska nie chciała się na nie zgodzić. Między nimi doszło do kilku spotkań, po czym postanowili zakończyć znajomość. I choć wydawało się, że każde pójdzie w swoją stronę, Dąbrowska miała m.in. w mediach społecznościowych obczerniać Gonciarza, pisać o nim niepochlebne rzeczy, czy skłócać nawet ich wspólnych znajomych. W pewnym momencie informacji obciążających Gonciarza było zbyt dużo. Doszło do tego, iż youtuber poprosił nawet swoich znajomych o to, by monitorowali sytuację na profilach Darii Dąbrowskiej.

Najnowsze wideo Gonciarza

Krzysztof Gonciarz zgłasza stalking na policję

REKLAMA

W materiale na YouTube Gonciarz poza dowodami obciążającymi Dąbrowską, przytacza też definicję stalkingu oraz jego konsekwencje. Youtuber podkreśli też, że wszystkie historie rzekomo pokrzywdzonych dziewczyn, zebrane przez Darię to amunicja przeciwko jego osobie. Na koniec Krzysztof Gonciarz stwierdził, że gdyby nie przyjaciele, mógłby sobie nie poradzić z całą sprawą. To było najgorsze co przeszedłem. Niech ta historia będzie lekcją, na temat internetowego linczu, na temat publikowania prywatnych wiadomości i granic międzyludzkich.

Youtuber podkreślił też, że w momencie publikacji filmu, składa zawiadomienie na policję o popełnieniu przestępstwa przez uporczywe nękanie, przedstawiając dowody oraz mając świadków, którzy zgodzili się zeznawać. Gonciarz zaapelował też do widzów i fanów o to, by nie nękali Darii Dąbrowskiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA