REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Kultowe Aliens versus Predator za darmo na GOG.com!

Zaledwie kilka dni temu rozpływałem się nad trzymającym w napięciu, mocno filmowym Obcym: Izolacją. Dzisiaj każdy może dostać za darmo kultowe Aliens versus Predator, które podbiło serca wielu graczy w 1999 roku. Dopasowaną do najnowszych systemów operacyjnych grę dostaniecie w zamian za podanie adresu e-mail, co za tym idzie, przetestowaniu usługi GOG Galaxy.

15.10.2014
13:56
Kultowe Aliens versus Predator za darmo na GOG.com!
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest GOG Galaxy? To nowa platforma wokół gier zgromadzonych w obszernych katalogach Good Old Games. Podobnie jak Steam bądź Origin, GOG Galaxy zajmie się automatyczną instalacją aktualizacji oraz dodatków. Dzięki niej znajomi mogą byś w stałym kontakcie, z kolei platforma weźmie na siebie rozgrywkę wieloosobową oferowaną przed kultowe tytuły, których oficjalne serwery bardzo często już dawno temu zostały wyłączone.

Brzmi bardzo dobrze, chociaż trudno nie zapytać o konieczność instalowania kolejnego klienta gry, który jeszcze bardziej zniewoli i ograniczy gracza. Na całe szczęście osoby stojące za GOG.com znane z negatywnego stosunku do zbędnych zabezpiecze uspokajają. GOG Galaxy będzie platformą całkowicie opcjonalną, bez której wszystkie gry ze sklepu Good Old Games doskonale sobie poradzą. Preferujecie wgrywanie aktualizacji samemu, z kolei z serwerami łączycie się wciskając tyldę i wpisując adres IP? Nie ma problemu, nikt wam tego nie zabroni.

Skoro platforma GOG Galaxy jest stuprocentowo opcjonalna, jej twórcy postanowili zachęcić czymś miłośników kultowych gier komputerowych.

Przynęta jest naprawdę okazała. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w testach nowego klienta, otrzyma na własność grę Aliens versus Predator, dostosowaną do najnowszych systemów operacyjnych. Kiedy ta pojawiła się w 1999 roku na sklepowych półkach, nie miała sobie równych.

aliens versus predator 1999

Do teraz mam w pamięci trzy rewelacyjne, chociaż niezbyt powalające fabularnie kampanie. Możliwość wcielenia się w jednej grze w kosmicznego żołnierza, Obcego oraz Predatora była niesamowitą frajdą. Każda z postaci różniła się umiejętnościami oraz sposobem rozgrywki. Pamiętam niesamowitą możliwość wcielenia się w Xenomorfa, który swobodnie poruszał się po pionowych ścianach i skakał z każdej wysokości. Perspektywa drapieżnika widzącego w ciemnościach oraz podążającego za zapachem wrogów była wtedy niesamowita. Narzędzia zagłady Predatora również dawały wiele frajdy, z kolei chyba nikogo nie zdziwi, że wykorzystujący broń palną żołnierz posiadał najnudniejszą kampanię.

REKLAMA

Co ważne, Aliens versus Predator z 1999 roku posiada również tryb wieloosobowy i zgaduję, że to właśnie ze względu na jego obecność GOG.com postanowiło rozdać właśnie ten tytuł.

Aby zyskać dostęp do pozbawionego zabezpieczeń, dostosowanego do najnowszych systemów operacyjnych tytułu  wystarczy kliknąć w ten link i podać swój adres e-mail. Klucz aktywacyjny do wykorzystania na platformie Good Old Games dostaniecie w przeciągu kilku następnych dni. Prosto, szybko, przyjemnie. Już nie mogę się doczekać, kiedy odkurzę tego wielkiego, niezwykle klimatycznego i i naprawdę kultowego klasyka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA