REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Internet zapłonął po informacji, że Timothée Chalamet i Kylie Jenner są parą

Świat show-biznesu bywa zaskakujący podobnie, jak pary, które łączą się w tym świecie. Sieć obiegła informacja, że Timothée Chalamet i Kylie Jenner spotykają się ze sobą. Jeśli faktycznie tak jest, byłaby to chyba jedna z najbardziej zaskakujących par celebryckiego świata.

07.04.2023
14:45
Kylie i Timothee
REKLAMA

Show biznes rządzi się swoimi prawami. I jak to w celebryckim świecie bywa, plotek na temat tego, kto z kim i dlaczego, jest wiele. Sieć zelektryzowała ostatnio informacja, jakoby spotykali się ze sobą celebrytka Kylie Jenner oraz wzięty aktor, Timothée Chalamet. Mimo że nie jest to potwierdzona informacja, internauci ochoczo wzięli się za jej komentowanie w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Kylie Jenner i Timothée Chalamet są razem? Ta informacja rozpaliła sieć.

Wszystko zaczęło się od administratorki popularnego profilu w sieci DeuxMoi, która uwielbia ploteczki z życia gwiazd. Sama zainteresowana tłumaczy też, że nie jest dziennikarką śledczą i nawet nie próbuje nią być. Choć wiele osób, obserwujących jej profil wie, że w materiałach mogą być błędy i niesprawdzone informacje i tak je czyta. Na ten moment instagramowe konto DeuxMoi obserwuje już 1, 8 mln obserwujących.

Teraz najgorętsza informacja z życia miłosnego gwiazd tyczy się Kylie Jenner oraz Timothée Chalameta "Plotkara" DeuxMoi przyznała, że coś jest na rzeczy między Chalametem i Jenner. W dyskusję włączyli się kolejni internauci, którzy zdaje się słyszeli z innych źródeł, że ta dwójka ma się ku sobie. Wiem z wielu źródeł, że Timmy ma nową dziewczynę - napisał jeden z internautów. Słyszałem, że oboje wybierają się na Coachellę - napisała kolejna osoba. Autorka profilu DeuxMoi podkreśla i zaleca, aby wspomniane plotki traktować z przymrużeniem oka, niekoniecznie śmiertelnie poważnie.

Fot. Deuxmoi
Fot. Deuxmoi

Czy to sprytna kampania marketingowa?

Na razie zarówno Kylie, jak i Timothée w żaden sposób nie odnieśli się do krążących w sieci informacji odnośnie ich randkowania. Kylie dopiero co rozstała się z ojcem swoich dzieci, raperem Travisem Scottem, natomiast, aktor widywany był niedawno w towarzystwie modelki Sarah Talabi. Wcześniej Chalamet randkował z m.in. córką Johnny'ego Deppa - Lily Rose Depp oraz Eizą Gonzalez.

REKLAMA

Plotki o rzekomym związku aktora i celebrytki z rodziny Kardashian są bardzo, ale to bardzo gorące, choć kompletnie nie wywołują entuzjazmu fanów. Wręcz w drugą stronę, bo wielu fanów twierdzi, że Timothée i Kylie w ogóle do siebie nie pasują. Miałam nadzieję, że chodzi o Kylie Minogue,, To musi być spóźnione prima aprilis - komentują.

Jeszcze inni uważają z kolei, że plotki o ich związku to element kampanii marketingowej, tuż przed nowym sezonem programu Kardashianek.Te informacje pojawiają się chwilę przed premierą nowego sezonu ich programu. Najpierw wielki powrót Khloé i Tristiana, Kendall z Bad Bunnym na konnej przejażdżce, a teraz to. Wszystko w odstępie godzin - zauważają internauci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA