REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Martin Freeman i zombie apokalipsa. Ładunek to nowy film od Netfliksa

Ostatnie nieudane produkcje filmowe od Netfliksa nie nastawiły was negatywnie do giganta VoD? Nie macie jeszcze dosyć filmów o świecie zniszczonym przez wirus przemieniający ludzi w zombie? Jeśli na oba powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco, to zacznijcie szykować się na Ładunek z Martinem Freemanem w roli głównej.

03.04.2018
19:14
Cargo Netflix Freeman
REKLAMA
REKLAMA

Prawa do międzynarodowej dystrybucji Cargo Netflix nabył niecały rok temu. Produkcja wyreżyserowana przez Yolandę Ramke i Bena Howlinga została oparta o stworzony w 2013 roku film krótkometrażowy o tym samym tytule. Oryginalny Ładunek może się pochwalić ponad 14 mln wyświetleń na serwisie YouTube. Sukces historii o samotnym ojcu, który na środku australijskiej pustyni musi walczyć z hordami zombie, by uratować swoją córkę, okazał się na tyle wielki, że Ramke i Howlingowi powierzono prace nad wersją pełnometrażową.

W Ładunku Netfliksa w rolę ojca wcieli się znany z Sherlocka Martin Freeman.

Obok niego w filmie pojawią się też Anthony Hayes, Susie Porter, Caren Pistorius, David Gulpilil i Simone Landers. Wśród producentów Ładunku znajdziemy Kristinę Ceyton i Samanthę Jennings, które były odpowiedzialne za hitowego Babadooka.

Cargo to kolejna opowieść o ludziach radzących sobie z wybuchem apokalipsy zombie. Bohater grany przez Martina Freemana zostaje ugryziony i zainfekowany w trakcie walk z żywymi trupami.

Cargo Netflix Freeman class="wp-image-149556"

W tym świecie przemiana w zombie nie następuje jednak od razu. Samotny bohater ma 48 godzin, by znaleźć nowe schronienie dla swojej niemowlęcej córki. Na swojej drodze po bezdrożach Australii trafi na przyjaciół i wrogów, przyjdzie mu też uratować więcej niż tylko własne dziecko. Czy zdoła zachować człowieczeństwo przed przemianą?

REKLAMA

To wielka nadzieja wszystkich filmowców, żeby ich dzieło znalazło odbiorców. A zwłaszcza odpowiednich odbiorców. Model dystrybucji Netfliksa jest jednocześnie globalny w skali oraz innowacyjny i nakierowany na widza. To niemały zaszczyt wypuścić nasz pierwszy film pełnometrażowy pod banerem Netfliksa i móc tytułować się pierwszym australijskim obrazem z serii Netflix Original – powiedzieli w oficjalnym komunikacie Ramke i Howling.

Premiera Cargo na platformie nastąpi 18 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA