REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Mobile

Zwiastun LEGO Star Wars: The Force Awakens to najlepsza przeróbka Przebudzenia Mocy, jaką widziałem

W dodatku ta gra naprawdę powstaje! Z chęcią położę łapy na padzie, a tymczasem zapraszam do sprawdzenia świetnego materiału reklamowego.

03.02.2016
9:43
Zwiastun LEGO Star Wars: The Force Awakens jest boski
REKLAMA
REKLAMA

Jestem jednym z tych fanów Gwiezdnych wojen, którzy nie poprzestali na jednym obejrzeniu pierwszego zwiastuna Przebudzenia Mocy. Przycisk „play” na YouTube katowałem kilkunastokrotnie. Drugie tyle czasu spędziłem oglądając rozmaite analizy trailera, rozkładającego enigmatyczne ujęcia na czynniki pierwsze. Trochę przypominało to błądzenie we mgle, ale hej – wszyscy byliśmy w euforii. W końcu nadchodziły nowe Gwiezdne wojny!

Chociaż Przebudzenie Mocy okazało się gigantycznym sukcesem kasowym, premierze filmu nie towarzyszyła osobna gra wideo.

W czasie premiery kinowego hitu na półki sklepowe trafił co prawda dodatek do Disney Infinity 3.0 ze scenariuszem, postaciami i figurkami z nowego hitu, ale ciężko tutaj mówić o pełnej, samodzielnej produkcji. Chociaż „poważnej” gry o przygodach Hana, Finna i Rey wciąż nie widać na horyzoncie, właśnie miała miejsce premiera materiału reklamowego zapowiadającego Przebudzenie Mocy na wesoło.

LEGO Star Wars: The Force Awakens to kolejna odsłona sympatycznej serii gier opartych na popularnych licencjach. Mieliśmy już Harrego Pottera, Jurassic World, Batmana, Avengersów, Piratów z Karaibów i znacznie, znacznie więcej. W klockowe ramy trafiły nawet Gwiezdne wojny – najpierw nowa, a zaraz później stara trylogia.

Jak wskazuje nazwa nadchodzącej produkcji, LEGO Star Wars: The Force Awakens opowie historię z najnowszego filmu, w 30 lat po zniszczeniu drugiej Gwiazdy śmierci. Wszystko w charakterystycznej dla serii LEGO, humorystycznej konwencji idealnie pasującej do młodszych, jak również znacznie starszych graczy.

Wzorem dodatku do Disney Infinity, Lego Star Wars: The Force Awakens będzie można rozgrywać we dwóch graczy, siedząc przed jednym telewizorem.

lego star wars the force awakens 1 class="wp-image-59302"
lego star wars the force awakens 3 class="wp-image-59304"
lego star wars the force awakens 4 class="wp-image-59305"
REKLAMA

W sam raz, aby spędzić trochę czasu ze swoim urwisem, przy marce, która od zawsze wyróżniała się łączeniem rozmaitych pokoleń fanów. Ewentualnie z dziewczyną. Bratem. Znajomym. Nie ma tutaj żadnych przeciwskazań.

To chyba pierwszy raz, kiedy będę odliczał czas do premiery gry z serii LEGO. No, przynajmniej od czasu premiery odsłony na podstawie starej trylogii. LEGO Star Wars: The Force Awakens zadebiutuje na stacjonarnych platformach już w czerwcu 2016 roku. Niewykluczone, że wcześniej czy później pojawi się także edycja na smartfony i tablety, o czym na pewno poinformujemy na łamach sPlay.pl.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA