REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Szukasz prezentów? W Lidlu ruszyła promocja na gry wideo na PlayStation 4 i Xboksa One

W tym tygodniu Lidl ma dużo przedświątecznych niespodzianek dla swoich klientów. Jeśli jeszcze nie macie prezentów dla bliskich albo sami chcecie sobie coś podarować, to warto przyjrzeć się ofercie gier w sieci dyskontów.

17.12.2018
9:56
Lidl promocja na gry
REKLAMA
REKLAMA

Lidl przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę gier na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Które pozycje są warte uwzględnienia w waszych przedświątecznych budżetach?

Lidl promocja na gry – te tytuły warto kupić:

„Soulcalibur VI”

Lidl promocja na gry class="wp-image-234098"

Jeśli tęskniliście za Gerlatem z Rivii, to warto przyjrzeć się pozycji „Soulcalibur VI”. Jest to kolejna odsłona kultowej serii rozwijanej przez Bandai Namco Entertainment. Tak jak poprzednie części, jest to klasyczna bijatyka. Fabuła „Soulcalibur VI” toczy się wokół dwóch magicznych ostrzy, Soul Edge i Soul Calibur. Miecze zostały stworzone jako swoje wzajemne przeciwieństwa. Akcja osadzona jest w renesansie, wzbogaconym o elementy fantastyczne. Bohaterowie pochodzą z najróżniejszych części świata, a jednym z nich jest właśnie wiedźmin Geralt. Ten tytuł dostaniecie w wersji na obie wspomniane wyżej konsole.

Grę „Soulcalibur VI” kupicie w Lidlu już za 189 złotych.

„Shadow of the Tomb Rider”

Lidl promocja na gry

„Shadow of the Tomb Rider” to trzecia odsłona przygód młodej Lary Croft. Akcja tej części gry jest kontynuacją drugiej odsłony „Rise of the Tomb Rider”. Tym razem wraz z główną bohaterką przenosimy się do Ameryki Łacińskiej. Naszym zadaniem będzie nie tylko zbadanie pozostałości po cywilizacji Majów, ale także odkrycie tajemnic dotyczących zakonu Trójcy oraz badań, którymi zajmował się ojciec Lary Croft. Gra jest dostępna w wersji na obydwie konsole.

„Shadow of the Tomb Rider” dostaniecie w Lidlu już za 149 złotych.

„Call of Duty: Black Ops IIII”

Lidl promocja na gry class="wp-image-234107"

Akcja gry toczy się pomiędzy jej dwoma poprzednimi częściami, a więc „Call of Duty: Black Ops II” oraz „Call of Duty: Black Ops III”. Jednak w przeciwieństwie do klasycznego rozwiązania serii, czwarta część nie posiada klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza. Wchodzimy tutaj w opowieści związane z poszczególnym postaciami, które poznajemy w trakcie misji treningowych w trybie Sztab. Wszystkich bohaterów łączy główny wątek, a więc to, że zostali wynajęci przez Savannę Mason. Gra jest dostępna w wersjach na obydwie konsole.

„Call of Duty: Black Ops IIII” możecie kupić w Lidlu za 199 złotych.

Lidl promocja na gry

Wraz z tą odsłoną kultowej serii „Call of Duty” gracze powracają do jej korzeni. Akcja gry została osadzona w czasie II wojny światowej. Gracze mają możliwość śledzenia losów niewielkiego oddziału wchodzącego w skład 1 Dywizji Piechoty. Podążając ich śladem, pomożemy francuskiemu ruchowi oporu, brytyjskim żołnierzom, weźmiemy udział w kluczowych bitwach II wojny światowej, a także dotrzemy do obozu koncentracyjnego. Ta pozycja jest dostępna jedynie na konsolę PlayStation 4.

Grę „Call of Duty: WWII” dostaniecie w Lidlu już za 159 złotych.

A co poza tym?

Lidl w swojej ofercie przygotował jeszcze więcej pozycji. Wśród nich znajdziemy między innymi różne gry z serii LEGO, przygodowe i wyścigowe. Pełną listę dostępnych pozycji znajdziecie na oficjalnej stronie dyskontu.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na gry w Lidlu trwa od poniedziałku 17 grudnia do niedzieli 23 grudnia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA