REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Finał Ligi Mistrzów już dzisiaj. W pakiecie Polsat Box Go Sport wygrają go kibice

Ależ się nam szykują sportowe emocje. Kibice piłki nożnej już zacierają rączki przed jutrzejszym finałem Ligi Mistrzów, w którym Manchester City zmierzy się z Inter Mediolanem. Ten wyjątkowy mecz będziecie mogli obejrzeć na antenie kanałów Polsatu. A jeśli jesteście użytkownikami pakietu Polsat Box Go Sport, to na platformie dostaniecie dodatkowo możliwość śledzenia na bieżąco statystyk spotkania.

09.06.2023
19:01
polsat box go sport finał liga mistrzów
REKLAMA

Już jutro w finale Ligi Mistrzów naprzeciwko siebie staną piłkarze Manchester City i Inter Mediolanu. Start spotkania co prawda dopiero o 21:00, ale na Polsat warto się przełączyć już o 20:00, a na Polsat Sport Premium 1 o 18:00. Na wymienionych kanałach o tych właśnie godzinach rozpocznie się studio przedmeczowe. Szczególnie interesująco zapowiada się na tej drugiej wymienionej stacji, bo jednym z gości Jerzego Mielewskiego będzie Bartosz Bereszyński, który jesienią jako piłkarz Sampdorii Genua mierzył się z Interem Mediolanem. Dobrze zna więc mocne i słabe strony Czarno-Niebieskich i chętnie się nimi podzieli.

Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Chociaż oba zespoły na 12 spotkań wygrali siedem z nich, to jednak Manchester City w tym sezonie Ligi Mistrzów strzelił najwięcej goli. Ma ich na swoim koncie aż 31, podczas gdy piłkarze Inter Mediolanu w dotychczasowych rozgrywkach trafili do bramki jedynie 19 razy. Co prawda przywołane statystyki są jednoznaczne, ale nie ma sensu od razu skreślać Czarno-Niebieskich, bo w jutrzejszym meczu naprawdę wszystko może się zdarzyć. Jedna i druga drużyna jest zdeterminowana, aby wygrać, więc szykuje się naprawdę sporo emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

REKLAMA

Skoro już o statystykach mowa... Użytkownicy Polsat Box Go z pakietem Sport będą mogli śledzić jutrzejszy finał Ligi Mistrzów, jednocześnie mając dostęp do bieżących statystyk spotkania. To nowa, wprowadzona w tym roku funkcja, która z miejsca spotkała się z dobrym przyjęciem przez widzów. Podobnie zresztą jak to, że coraz więcej meczów w serwisie można oglądać w 4K.

Polsat - finał Ligi Mistrzów

Z Polsatem sportowe emocje się nie kończą

REKLAMA

Pozostając jeszcze w kręgach samej piłki nożnej, warto zaznaczyć, że kolejny sezon Ligi Mistrzów również będzie można oglądać tak w telewizji za pośrednictwem Polsat Box, jak i na platformie Polsat Box Go w pakiecie Sport za 40 zł miesięcznie. Użytkownicy tego ostatniego zyskują dostęp do 20 najlepszych kanałów sportowych (m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Eurosport) i transmisji różnorakich rozgrywek na żywo.

Jeśli jesteście kibicami i zastanawiacie się nad zakupem telewizji, bo na przykład właśnie skończyła wam się umowa, to oferta Polsatu jest pod was skrojona. Już niedługo, bo od 16 czerwca w pakiecie Polsat Box Go Sport będzie można oglądać kolejne mecze eliminacji UEFA Euro 2024. W międzyczasie nie zabraknie rozrywki dla miłośników innych dyscyplin. Pojawią się bowiem m.in. rozgrywki French Open (i ich finał z udziałem Igi Świątek), czy Ligi Narodów Siatkarzy (21 czerwca Polska zmierzy się z Francją).

Pakiet Polsat Box Go Sport daje wam dostęp do najgorętszych sportowych rozgrywek. Dzięki usłudze możecie je oglądać, jak tylko chcecie - na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA