REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Marvel zmienił swoją charakterystyczną melodię. To pierwszy taki przypadek od roku

Tu... tututu... tutu... tu - tę muzyczkę zna każdy miłośnik Marvela. Pojawia się w intrze przed każdym filmem i odcinkiem serialu MCU. Każdym? No nie. Raz na jakiś czas studio lubi ją trochę zmienić. Tak też dzieje się w najnowszym epizodzie 2. sezonu "Lokiego".

20.10.2023
8:39
loki 2 sezon marvel intro disney
REKLAMA

"Loki" to pierwszy serial Marvela, który doczekał się 2. sezonu. Po rozbiciu linii czasowej tytułowy bohater wraz z Mobiusem i kilkoma innymi postaciami rusza poprzez multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Ravonny i Miss Minutes. W najnowszym odcinku trafiamy do XIX-wiecznego Chicago. Dlatego twórcy produkcji przyszykowali dla widzów małą niespodziankę w poprzedzającym epizod intro.

Zmiana muzyczki współgra w tym wypadku z tematem najnowszego odcinka "Lokiego". Tym razem zamiast standardowej melodii słyszymy bowiem grany na pianinie ragtime, co komponuje się z osadzeniem akcji w 1893 roku.

Na Spider's Web znajdziesz więcej artykułów na temat "Lokiego":

REKLAMA

Loki - nowe intro Marvela

Nowa melodia przypadła fanom do gustu. W mediach społecznościowych piszą już, że to zdecydowanie jedna z lepszych wersji marvelowskich wejściówek:

Nie jest to pierwsza zmiana standardowego intra w historii Marvela. Ostatnim razem miało to miejsce jakiś rok (a kategoriach MCU: 4 filmy i seriale) temu. Zdarzyło się bowiem w specialu Disney+ "Wilkołaku nocą". Wtedy nowa kompozycja miała przywodzić na myśl klasyczne horrory, z których poetyki film czerpie pełnymi garściami.

REKLAMA
Loki: 2. sezon - Marvel - Disney+

Podobne zmiany zdarzają się raz na jakiś czas, ale na tyle rzadko, że zawsze powodują poruszenie wśród fanów. Sprawdzają się bowiem jako dodatkowe smaczki. Są jednak tylko chwilowe, dlatego w kolejnych odcinkach 2. sezonu "Lokiego" należy już spodziewać się dobrze nam znanej melodyjki.

Dotychczasowe odcinki "Lokiego" obejrzycie na Disney+. Nowe pojawiają się co tydzień w piątki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA