REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Macie jeszcze dwa dni, żeby kupić oba Wiedźminy za połowę ceny

w1
07.02.2013
15:18
REKLAMA

CD PROJEKT RED po raz kolejny przymila się w stronę graczy. „Nowe Bioware” przy okazji zapowiedzi trzeciej (i ostatniej!) odsłony serii pokaźnie obniża ceny swoich flagowych produktów -  The Witcher: Enhanced Edition - Director's Cut oraz The Witcher 2: Assassins of Kings - Enhanced Edition. Nie zostało wiele czasu, natomiast oferta jest zacna.

REKLAMA

Każdą z tych gier możemy kupić w serwisie GOG za połowę swojej wartości. Jeżeli z jakiegoś dziwnego, niezrozumiałego dla mnie powodu nie graliście jeszcze w pierwszego Wiedźmina, aktualnie nie ma lepszej okazji, żeby naprawić ten błąd. Pierwsza gra RED-ów kosztuje w tym momencie 5 dolarów. Cena jest o tyle śmieszna, że dostajemy dopracowaną, wypakowaną po brzegi Wersję Reżyserską oraz zawartość dodatkową, taką jak ścieżka dźwiękowa, poradnik, kalendarz, muzykę, która została zainspirowana przez Wiedźmina, wywiady z twórcami, tapety i wiele więcej.

REKLAMA

Drugi Wiedźmin, prawdziwy diament wśród gier RPG, jest do zgarnięcia za 10 dolców. Na tę sumę składa się Edycja Rozszerzona, art-book, poradnik, ścieżka dźwiękowa, materiały wideo, komiks, kwadratowe figurki do wydrukowania, paczka awatarów oraz, co najważniejsze, rozbierana sesja Triss z Playboya. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, że ktoś w Zabójcę Króli jeszcze nie grał, ale jeśli z jakichś smutnych powodów tak faktycznie jest (pobyt w zakładzie karnym, małżeństwo, etc.), proszę naprawić taki stan rzeczy jak najszybciej.

Dwa Wiedźminy, dopieszczone do granic możliwości, za nieco ponad 60 złotych? Obok tego nie da się przejść obojętnie. Promocja trwa do piątku, także wiecie co robić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA