REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nie macie planów na weekend? Co powiecie na darmowe Saints Row IV oraz Company of Heroes 2?

Steam znowu kusi sprawdzoną i docenioną przez graczy formułą. Przez cały weekend obie wyżej wymienione gry może pobrać każdy użytkownik platformy cyfrowej dystrybucji od Valve, na własnej skórze testując omawiane produkcje. Jeżeli przypadną Wam do gustu, Steam przygotował promocyjną ofertę.

17.01.2014
20:59
Nie macie planów na weekend? Co powiecie na darmowe Saints Row IV oraz Company of Heroes 2?
REKLAMA
REKLAMA

Company of Heroes 2 to… z perspektywy czasu lekkie rozczarowanie. Nie zrozumcie mnie źle, gra jako strategia jest naprawdę dobra. Właściwie, to biorąc pod uwagę drugo-wojenne realia, nie ma sobie równych. Świetna grafika, kapitalny system dowodzenia, unifikacja z jednostkami oraz mnóstwo taktycznych możliwości – to wszystko składa się na strategię niemal doskonałą. Tyle tylko, że ta nazywa się po prostu Company of Heroes.

Kontynuacja wielkiej strategii nie wprowadza tak naprawdę nic nowego, nie licząc odświeżonej strony wizualnej oraz nowej strony konfliktu. Po raz pierwszy w CoH’u graczowi przyjdzie pokierować Armią Czerwoną, sierpem i młotem „wyswobadzającą” europejskie ziemie z rąk nazistowskich okupantów. Osobnym smaczkiem dla polskich graczy jest również obecność rodzimych terenów w kampanii dla jednego gracza. Rzeczypospolita jest pełnoprawnym teatrem wojennych działań, tak samo jak Rosja i Niemcy. Tutaj znajdziecie moją recenzję Company of Heroes 2, natomiast po kliknięciu w to miejsce pobierzecie grę za darmo z serwerów Steam.

Saints Row IV jest świetne. Naprawdę. Napisać takie zdanie w świetle wciąż jeszcze znajdującego się w czytniku GTA V to nie lada wyzwanie. W momencie premiery hitu od Rockstara chyba każdy zapomniał o tej grze. Nieco niesłusznie, ponieważ SR IV jest naprawdę solidnym tytułem, którego w moim mniemaniu nie należy bezpośrednio porównywać do perypetii Franklina, Trevora i Michaela.

REKLAMA

To, co jest główną siłą tej gry to przede wszystkim humor. To dla niego wciąż i wciąż ogrywałem Saint Row IV, chociaż po pewnym czasie wiało już nieco niewykorzystanym potencjałem oraz monotonii. Tej ostatniej na pewno nie uświadczycie podczas zaledwie weekendowego grania w ten tytuł, co możecie uskutecznić klikając w ten link.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA