REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Macie zbędnego piątaka? W takim razie macie S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

Taniej już po prostu być nie może. Cdp.pl wysmażyło świetną promocję na samodzielny dodatek Clear Sky i grzechem jest z niej nie skorzystać. Idealne wyczucie, w sam raz na walkę z sezonem ogórkowym. 

11.07.2013
16:00
Macie zbędnego piątaka? W takim razie macie S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
REKLAMA
REKLAMA

Dlaczego warto zainteresować się S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo? Po pierwsze, ponieważ to naprawdę dobra odsłona pierwszoosobowej strzelaniny w post-apokaliptycznych klimatach.

stalker clear sky 2

Po drugie, ponieważ Zona, miejsce akcji, to ogromna, otwarta lokacja, która pomimo kilku lat na karku wciąż potrafi przerazić, budując sugestywny, gęsty jak smoła klimat.

Po trzecie, ponieważ dodatek posiada wieloosobowy tryb, który znacząco wydłuża żywotność tej produkcji.  Nie bez znaczenia jest również rozbudowany system wojny frakcji, dzięki któremu gracz może opowiedzieć się po jednej z pięciu stron konfliktu, walczących o dominację nad radioaktywnymi, dzikimi i zabójczymi terenami na Ukrainie.

Po czwarte – fabuła. Ta jest znacznie lepsza niż w podstawowej wersji gry, opowiadając o wydarzeniach, które mają miejsce sprzed Shadow of Chernobyl. Po raz kolejny przed graczem staje wiele istotnych decyzji do podjęcia oraz seria odmiennych zakończeń. Mniam.

stalker clear sky 1
REKLAMA

Po piąte w końcu – 5 złotych. Tyle kosztuje S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo przez następne 24 godziny, korzystając z promocyjnej oferty sklepu Cdp.pl. Nie ma lepszego powodu, aby zainteresować się tą tworzoną przez Ukraińców serią, która posiada wiele milionów fanów na całym świecie.

Na ten moment Clear Sky może pochwalić się 75 punktami w 100-punktowej skali agregatora Metacritic. W tym przypadku stadna świadomość recenzentów mija się z prawdą, ponieważ produkcja GSC Game World zasługuje na znacznie więcej. Głównie za sprawą niespotykanego nigdzie indziej klimatu, wyśrubowanego poziomu trudności oraz wspaniałemu środowisku fanów, którzy własnoręcznie wyeliminowali wiele błędów notorycznie nękających ukraińskie produkcje GSC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA