REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Madonna wraca do zdrowia. Pokazała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Madonna w ostatnim czasie mocno zaniepokoiła swoich fanów. Gwiazda pop musiała trafić do szpitala, gdzie nabawiła się infekcji bakteryjnej. Teraz artystka jest już w domu i wraca powoli do zdrowia. Madonna uspokoiła nieco swoich fanów, publikując najnowsze zdjęcie na Instagramie.

19.07.2023
9:15
Madonna wyszła ze szpitala
REKLAMA

Madonna w czerwcu trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii. Gwiazdę znaleziono nieprzytomną na podłodze jej mieszkania. Artystka musiała być intubowana, natomiast przyczyną złego stanu zdrowia okazała się poważna infekcja bakteryjna. Zagraniczne media pisały, że jej stan zdrowia jest poważny.

REKLAMA

Madonna wraca do zdrowia. Pokazała pierwsze zdjęcie, odkąd wyszła ze szpitala.

Na szczęście Madonna wyszła już ze szpitala. Piosenkarka ładuje baterie i wraca do zdrowia w domowym zaciszu. Wróciła też na Instagram, publikując pierwsze zdjęcie, odkąd wyszła z placówki. Ujęcie Madonna opatrzyła refleksyjnym podpisem.

Pojedyncza róża może być moim ogrodem, a pojedynczy przyjaciel moim światem - napisała. Na stories Madonny pojawiły się również dwa selfie z domowego zacisza, gdzie dochodzi do siebie po chorobie.

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie gwiazda dostała mnóstwo wsparcia od swoich fanów, którzy życzą swojej idolce szybkiego powrotu do zdrowia.

Wielka trasa koncertowa Madonny została przełożona

REKLAMA

Warto dodać, że 15 lipca miała ruszyć głośna trasa koncertowa "Celebration", obejmująca 43 miasta w Kanadzie, USA oraz Europie. Niestety, przez stan zdrowia gwiazdy, musiała zostać wstrzymana.

W tej chwili musimy wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową. Wkrótce podamy więcej szczegółów, w tym nową datę rozpoczęcia trasy i przełożonych koncertów - informował jakiś czas temu menadżer Madonny. Fani artystki mają nadzieję na to, ze już wkrótce wróci do pełni sił i rozpocznie koncertowanie. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy miałoby się to wydarzyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA