REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mołek wkurzyła się na Wojewódzkiego: Żaden dziaders nie będzie mnie rozliczał

Kuba Wojewódzki gościł w najnowszym odcinku swojego podcastu Dorotę Szelągowską, która opowiedziała m.in. o współpracy z Magdą Mołek. W pewnym momencie showman zadał pytanie Dorocie, czy Mołek nie jest osobą, która traktuje siebie zbyt poważnie. W długim wpisie Magda postanowiła mocno odpowiedzieć Wojewódzkiemu.

31.03.2023
10:06
Magda Mołek
REKLAMA

Kuba Wojewódzki jest gwiazdorem, który lubi wbijać szpile innym znanym osobom. Przekonał się o tym m.in. Tomasz Kammel, Michał Piróg czy Małgorzata Rozenek.

Teraz jedno pytanie zadane przez Wojewódzkiego Dorocie Szelągowskiej, która gościła w najnowszym odcinku podcastu Wojewódzkiego i Kędzierskiego sprowokowało Magdę Mołek do mocnego wpisu w stronę Kuby.

REKLAMA

Magda Mołek odpowiedziała Wojewódzkiemu na Instagramie

Wszystko zaczęło się od poruszonego przez Kubę wątku współpracy Doroty Szelągowskiej z Magdą Mołek.

Nie chce mi się wierzyć, że pełniłaś oficjalną rolę asystentki Magdy Mołek w "Dzień dobry TVN". (...) A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje? – zapytał ją Wojewódzki.

Szelągowska odpowiedziała: Powiem ci tak: Magda jest niesamowicie profesjonalna, natomiast też bardzo ciepła. (...) Z Magdą do tej pory mam ciepłą relację, bardzo ją cenię.

Słowa Wojewódzkiego mocno utkwiły w głowie Magdy Mołek, gdyż dziennikarka postanowiła mu dosadnie odpowiedzieć na Instagramie.

"A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?” - pyta K. Wojewódzki Dorotę Szelągowską o współpracę ze mną. To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokim łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów

- zareagowała Magda Mołek.

Mołek odniosła się do sprawy z udziałem Jacka Kaczmarskiego

W dalszej części wpisu Magda odniosła się również do wystawiania laurek i pomnikom osobom, które choć były wybitnymi jednostkami, to ludźmi niepozbawionymi wielu wad. Nawiązała do niedawnej sprawy z Andrzejem Saramonowiczem i córką Jacka Kaczmarskiego - Patrycją Volny.

REKLAMA

Zresztą, ostatnie tygodnie są najpiękniejszym dowodem na to, że epoka dziadocenu z tymi wszystkimi dla nich pomnikami, aureolami świętych, laurkami i wielkimi słowami uznania, dobiega końca. Runęły mury, że odwołam się do klasyka, którego wizerunek też diabli wzięli i zrobiła to córka barda. No, skandal, mogła milczeć dla dobra narodowego, zapomnieć o swoich krzywdach, bo dziadestwo tego chce. Poświęcenie! Masz się położyć na ołtarzu najnowszej historii Polski. Ale tylko, jak mają to zrobić kobiety, żony, matki, córki, ofiary. Buźka w ciup i dziadestwo postawi kolejny pomnik

- napisała.

Na koniec dziennikarka dosadnie skierowała mocne słowa w stronę Kuby Wojewódzkiego. Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim! A Wam Dziewczyny życzę siły, by się stawiać. Stawiać po swojej stronie. Zawsze - podsumowała.

Choć w komentarzach dziennikarka dostała sporo wsparcia od innych kobiet, nie zabrakło też opinii, że Wojewódzki nic takiego nie powiedział, a wydźwięk rozmowy wcale nie był negatywny. Mołek takie tłumaczenie nie przekonało. Niewykluczone, że gwiazda już nie raz stykała się z głosami, że jest zbyt chłodna i poważna i może dlatego tak mocno ją dotknęły słowa Kuby.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA