REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Małgorzata Rozenek z Okazji Dnia Mamy wbiła szpilę polskim politykom. Mocne słowa

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że jej pociechy są na świecie dzięki metodzie in vitro. Z okazji Dnia Mamy Małgorzata postanowiła opublikować wpis na Instagramie uderzający w polityków, którzy krzywdząco wypowiadają się o kobietach, korzystających metody z in vitro.

26.05.2023
18:12
Małgorzata Rozenek
REKLAMA

Małgorzata Rozenek postanowiła nieco inaczej, niż większość polskich gwiazd wspomnieć o Dniu Mamy w mediach społecznościowych. Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała gorzki wpis, w którym uderzyła w polskich polityków. Nie jest tajemnicą, że trójka synów Małgorzaty przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, również najmłodszy Henio, którego celebrytka doczekała się z obecnym mężem, Radosławem Majdanem.

REKLAMA

Małgorzata Rozenek wbija szpilę politykom z okazji Dnia Mamy.

W Dzień Mamy Rozenek postanowiła nie szczędzić gorzkich słów politykom, którzy nie akceptują in vitro i na każdym kroku krytykują kobiety za wybór tej metody.

Dzień Matki 2023. Przeczytaj do końca, warto… Jestem szczęśliwą, kochającą Mamą i szczęśliwą kochaną córką, ale jestem też bardzo zaniepokojoną kobietą i obywatelką. Kolejny raz z sejmowej mównicy, padają słowa krzywdzące polskie kobiety, matki i dzieci poczęte metodą in vitro. Kolejny raz nasze historie i przeżycia używane są do brutalnej walki politycznej. Kolejny raz musimy tłumaczyć, że nasze dzieci nie są „wyprodukowane” BO NIE SĄ RZECZĄ - czytamy we wpisie Rozenek.

REKLAMA

"Dajcie już spokój". Rozenek stanowczo do polskich polityków

W dalszej części wpisu gwiazda nie kryje stanowczości i pisze, co się jej nie podoba. Dajcie już spokój. Nie ciągnijcie wygranej już dawno przez Was walki o puchar dla „najbardziej zacofanej kobiety w polskim sejmie” pod auspicjami Leśnych Dziadków, z rodu nie znam się, ale się wypowiem. Już wiemy: nie lubicie kobiet, nie znacie się na medycynie, nie bardzo umiecie w ekonomię i chyba nie chcecie dla Polski jak najlepiej. Nie rozumiem, ale rozumiem. Mam więc prośbę „opuść żagle, odłóż szablę, odpuść sobie diable” że tak zacytuje klasyków, a nawet weteranów polskiej sceny hiphopowej. Przestańcie meblować nam rzeczywistość na miarę Waszej wyobraźni. Sami damy radę. Serio… - podsumowała Małgorzata. Pod postem Rozenek jak zwykle mogła liczyć na swoje fanki, które w komentarzach zacięcie dyskutowały na temat wolności, posiadania dzieci i praw kobiet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA