REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Świetna promocja! Mastercard rozdaje swoim klientom tysiące biletów do kina

Pojawiła się bardzo dobra promocja dla kinomanów. Teraz kupując jeden bilet na seans w Multikinie, kolejny można otrzymać gratis. Wystarczy zapłacić za niego przy pomocy portfela MasterPass.

09.08.2017
15:45
Kino a Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Z promocji skorzystać mogą posiadacze kart Mastercard, którzy zdecydują się na założenie portfela MasterPass. Kupując bilet na stronie sieci kin Multikino, będą musieli wybrać opcję płatności przy użyciu tego rozwiązania. Po zapłaceniu za bilet w ciągu 15 minut otrzymają na maila lub numer telefonu kod, który będą mogli wymienić na bilet na film 2D.

Promocja w tej formie trwa do końca września bieżącego roku lub do wyczerpania puli 5000 darmowych biletów.

Ogólnie promocja będzie jednak trwać aż do końca lutego 2018 roku, zmienią się tylko jej warunki. Dlatego jeżeli kupicie bilet w październiku lub później, zamiast drugiego biletu otrzymacie 10 zł zniżki na kupno kolejnej wejściówki do kina. W tym przypadku pula kodów jest większa i wynosi 17 558 sztuk.

Warto pamiętać, że bilet/zniżkę otrzymuje się za opłacone transakcje, nie za kupione bilety.

REKLAMA

Dlatego jeżeli zamierzacie nabyć parę biletów, powinniście podzielić zakup na kilka mniejszych transakcji. Wówczas będzie można otrzymać kilka darmowych biletów. Wszystkie informacje na temat promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Osoby, które bardziej po drodze mają do Cinema City, powinny pamiętać o tym, że w tej sieci kin od kwietnia działa podobna promocja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA