REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trwają prace nad filmem Matrix 4. Na zdjęciach z planu pojawia się Neo i Trinity

Niewiele jest kontynuacji kultowych filmów, których ogłoszenie spotkałoby się z tak ciepłym przyjęciem, jak informacja, że trwają prace nad ciągiem dalszym filmów „Matrix”. Marzenia fanów właśnie się urzeczywistniają i to dosłownie, bo właśnie pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego.

06.02.2020
20:24
Trwają prace do filmu Matrix 4. Na zdjęciach z planu Neo i Trinity
REKLAMA
REKLAMA

Zaledwie kilka miesięcy temu Warner Bros. ogłosiło, kiedy na ekranach kin zobaczymy 4. część kultowej opowieści. Ma to nastąpić 4 maja 2021 roku i, co zabawne, tego samego dnia w kinach pojawi się również „John Wick 4”. To oznacza, że czasu na wyprodukowanie obrazu jest naprawdę niewiele.

I chociaż docierały do nas już informacje dotyczące kastingu, to dopiero wczoraj potwierdzono start zdjęć. A już dzisiaj dociekliwi fani zdołali nagrać te początki prac. Jest też kilka zdjęć.


Chociaż z zaprezentowanych materiałów trudno jest wywnioskować, co owe sceny przedstawiają, to widzimy na nich najważniejszych bohaterów poprzednich widowisk. Jest Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, na jednym z filmów widoczna jest również Lana Wachowski.

Obok nich w obsadzie znajdzie się Neila Patrick Harris („Seria niefortunnych zdarzeń" czy „Jak poznałem waszą matkę") a także Jonathan Groff (możecie go kojarzy z głównej roli w serialu „Mindhunter”). Na ekranie mamy zobaczyć też Jessicę Henwick (grała między innymi w serialu „Iron Fist”). Ze znanych już widzom poprzednich Matriksów bohaterów pojawi się między innymi Jada Pinkett Smith, którą możecie pamiętać jako Niobe.

REKLAMA

Trudno nie być pełnym obaw, jeśli chodzi o kontynuację, bo w ostatnich latach mieliśmy przynajmniej kilka „powrotów po latach”, które nie do końca spełniały pokładane w nich oczekiwania. A ostatnio Lana i Lilly Wachowski zrealizowały choćby serial dla Netfliksa „Sense8”, który chociaż robił wrażenie budżetem, rozmachem i pomysłem, okazał się w późniejszych sezonach niewypałem. Miejmy nadzieję, że z „Matriksem" będzie inaczej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA