REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Jakie filmy można obejrzeć w serwisie MEGOGO? Oferta jest naprawdę ciekawa

MEGOGO to największy serwis VOD w Europie Wschodniej z siedzibą w Kijowie. W Ukrainie zadebiutował jeszcze w 2011 roku, a do tej pory mówi się o nim raczej niewiele. Wyróżnia się przede wszystkim darmowym dostępem do podstawowych kanałów telewizyjnych, a to nie udało się jeszcze żadnemu większemu serwisowi VOD. Nie wymaga on też od użytkowników rejestracji. Platforma to jednak coś więcej, niż tylko programy telewizyjne. To też pokaźna biblioteka wszelkich filmów i seriali. Co warto tam obejrzeć?

12.03.2024
18:29
Co obejrzeć na platformie MEGOGO, top
REKLAMA

O ofercie serwisu MEGOGO mówi się stanowczo za mało. Albo niewystarczająco głośno. Lista tytułów, które są dostępne na platformie, jest naprawdę rozbudowana. Oczywiście jeżeli chodzi o filmy i seriale, to można się z nimi zapoznać już po zakupieniu subskrypcji. Znajdziemy tam zatem godnych przedstawicieli kina akcji, przygodowego lub fantasy. Dla każdego coś dobrego. Dlatego też stworzyliśmy listę najciekawszych tytułów, które można zobaczyć w serwisie. Oto siedem naszych filmowych propozycji.

Zapoznaj się z innymi zestawieniami na łamach Spider's Web:

REKLAMA

MEGOGO: co obejrzeć? – Barbie

O tej produkcji było głośno od momentu, gdy tylko zapowiedziano plany na jej stworzenie. A już w szczególności, gdy dowiedzieliśmy się, że reżyserką zostanie Greta Gerwig. Był to dość niespodziewany angaż, ponieważ odpowiada ona za takie tytuły, jak m.in. „Lady Bird” czy „Małe kobietki”. Ta decyzja okazała się być jednak bardzo trafiona. Film „Barbie” jest aktualnie dumnym posiadaczem Oscara za najlepszą piosenkę – „What Was I Made For”. Produkcja przedstawia losy tytułowej Barbie (Margot Robbie), która przechodzi swój zaskakujący kryzys egzystencjalny. Jej idealny świat zaczyna powoli zamieniać się w piekło, gdy tylko padają pierwsze pytania dotyczące sensu istnienia. Opuszcza więc plastikową krainę wiecznego szczęścia w poszukiwaniu odpowiedzi. Chwilę później dołącza do niej Ken (Ryan Gosling). On również utracił swój życiowy cel, gdy „lalka” zostawiła za sobą wszystko, co znała do tej pory.

Barbie obejrzysz tutaj.

Film Barbie dostępny na platformie MEGOGO

„Diuna”

Tego tytułu nie trzeba chyba nikomu szerzej przedstawiać. Druga odsłona filmu „Diuna” niedawno doczekała się swojej spektakularnej premiery. Jednak aby zachować ciągłość fabularną, warto zapoznać się z pierwszą częścią. A co tam, nawet jeżeli ktoś chciałby po prostu odświeżyć sobie tę produkcję. „Diuna” to dzieło w reżyserii Denisa Villeneuve’a, oparte na kultowej powieści o tym samym tytule. Przedstawia losy szlachetnego rodu Atrydów, który przybywa na planetę Diuna w poszukiwaniu najcenniejszej substancji we wszechświecie. Robią to na polecenie samego Imperatora. Na ekranie można oglądać nie tylko wizualne arcydzieło, ale też niesamowitą grę aktorską. Timothée Chalamet i Zendaya prezentują się razem naprawdę wspaniale.

Diunę obejrzysz tutaj.

Film Diuna dostępny na platformie MEGOGO

„Wonka”

Timothée Chalamet w kolejnej wyjątkowej roli. Tym razem jako początkujący twórca nietuzinkowych wyrobów czekoladowych. „Wonka” to film w reżyserii Paula Kinga. Opowiada historię młodego mężczyzny, którego największym marzeniem jest godne zarabianie na swoich artystycznych dziełach. Zajmuje się produkcją słodyczy, jednak nie są one zwyczajne. Ambitny młodzieniec używa składników o nadzwyczajnych właściwościach, zaznaczmy, trudnych do zdobycia. Do wielkiego sukcesu jest mu jednak jeszcze bardzo daleko. Korzystając z pomocy napotkanych po drodze przyjaciół, próbuje osiągnąć założony przez siebie cel i w przyszłości zarządzać własną fabryką czekolady.

Wonkę obejrzysz tutaj.

Film Wonka dostępny na platformie MEGOGO

„Avatar: Istota wody”

Jest to druga odsłona jednego z najsłynniejszych dzieł Jamesa Camerona. Film „Avatar: Istota wody” po raz kolejny zabiera widzów do magicznego świata Pandory. Tym razem jednak mamy okazję zapoznać się z lokalną fauną i florą nieco bardziej. Dowiadujemy się, że planetę zamieszkuje wiele plemion, a każde z nich wyróżnia się zupełnie inną kulturą i zachowaniami. Tytuł ten skupia się głównie na wodnym świecie, który główni bohaterowie opowieści są zmuszeni poznać. Chciwy gatunek ludzki ponownie napada Pandorę w poszukiwaniu bardzo cennych surowców. Znany z pierwszej części Jake (Sam Worthington) posiada już rodzinę i musi chronić ją przed agresją ze strony wrogo nastawionych najeźdźców. W tym celu prosi o pomoc przedstawicieli wodnego plemienia, tym samym musi odnaleźć się w podwodnych głębinach.

Avatara 2 obejrzysz tutaj.

Film Avatar: Istota wody dostępny na platformie MEGOGO

„John Wick”

Na platformie MEGOGO dostępna jest nie tylko pierwsza odsłona niezwykle popularnej serii filmów „John Wick”. Serwis ten oferuje także drugą i trzecią część historii o emerytowanym płatnym zabójcy, któremu nie jest dane cieszyć się spokojem zbyt długo. Do jego domu włamuje się groźny gang i popełnia straszną zbrodnię. Nie będę tutaj przytaczać tej konkretnej sceny, ponieważ do dziś jest ona uznawana za jedną z najsmutniejszych w historii kina. Wydarzenia te wywołujęą w Johnie (Keanu Reeves) potrzebę odwetu. Z impetem wraca więc do przestępczego półświatka i wchodzi w konflikt z międzynarodową organizacją zabójców, której sam był kiedyś członkiem.

Johna Wicka obejrzysz tutaj.

Film John Wick dostępny na platformie MEGOGO

„Seks to nie grzech”

Jest to tytuł, który przypadnie do gustu fanom nietuzinkowych komedii. Film „Seks to nie grzech” opowiada historię nastoletniej Alice (Natalia Dyer), uczennicy katolickiej szkoły średniej. Właśnie ze względu na swoje religijne przekonania dziewczyna obawia się, że czeka ją wieczne potępienie za… zbyt częste oglądanie sceny miłosnej z „Titanica”. Jest to stosunkowo irracjonalny strach, jednak pozostali uczniowie nie sprawiają, żeby czuła się chociaż odrobinę lepiej. Po szkole zaczynają krążyć plotki dotyczące jej jakże niestosownego zachowania. Alice musi więc wyjechać na trwający cały weekend religijny obóz. Czego się nie robi, żeby zdobyć przebaczenie. Odtwórczyni głównej roli ma już za sobą parę dobrych występów, m.in. w popularnym serialu „Stranger Things”.

Seks to nie grzech obejrzysz tutaj.

Film Seks to nie grzech dostępny na platformie MEGOGO

MEGOGO: filmy – Kolor purpury

REKLAMA

„Kolor purpury” jest muzyczną adaptacją twórczości Alice Walker - amerykańskiej pisarki i aktywistki pochodzenia afrykańskiego. Opowiada historię czarnoskórej kobiety imieniem Celie (Fantasia Barrino). Przez wiele lat była ona uciśniona fizycznie, obyczajowo oraz rodzinnie. Jest początek XX wieku. Południe Stanów Zjednoczonych to obszar wręcz przepełniony rasizmem. Dla głównej bohaterki zdecydowanie nie jest to środowisko przyjazne. Na ekranie możemy obserwować jej samorozwój oraz zaciekłe starania o lepsze jutro nie tylko dla siebie. Kobieta walczy o swoje prawa, a towarzyszą jej dumne reprezentantki siostrzanej społeczności.

Kolor purpury obejrzysz tutaj.

Film Kolor purpury dostępny na platformie MEGOGO
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA