REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Młody Sheldon" się kończy. Nie płaczcie, nadchodzi drugi spin-off "Teorii wielkiego podrywu"

16 maja 2024 roku - fani "Teorii wielkiego podrywu" powinni zapisać sobie tę datę w kalendarzu. To wtedy bowiem zostanie wyemitowany finał prequela popularnego sitcomu. To już oficjalne: "Młody Sheldon" zakończy się wraz z 7. sezonem. Ale nie martwcie się. W przygotowaniu jest kolejny spin-off serialu głównego.

15.11.2023
9:51
młody sheldon 7 sezon finał
REKLAMA

"Teoria wielkiego podrywu" ciągnęła się przez 12. sezonów, zdobywając szerokie grono fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że twórcy chcieli na tej popularności skorzystać i jeszcze zanim serial dobiegł końca, zaserwowali nam jego prequel. Dzięki temu "Młody Sheldon" przedłuża życie geekowskiej sagi już od 2017 roku. Warto zaznaczyć, że wciąż cieszy się sporą popularnością.

W sezonie 2022/2023 6. odsłona "Młodego Sheldona" była najpopularniejszym serialem komediowym na CBS. Ewidentnie więc ludzie ciągle chcą ten sitcom oglądać. Jak wszystko co dobre musi jednak dobiec końca. 15 lutego 2024 roku powróci więc z ostatnim 7. sezonem, który potrwa do 16 maja, kiedy to zostanie wyemitowany finał całego serialu. Liczyć sobie będzie godzinę.

Więcej o sitcomach poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Młody Sheldon - co potem?

"Jako prequel jednego z największych sitcomów, "Młody Sheldon" udowodnił, że piorun może uderzyć dwa razy w to samo miejsce" - The Hollywood Reporter przywołuje słowa prezeski CBS Entertainment. Amy Reisenbach wypowiedziała je, dziękując przy okazji całej ekipie. "Nie możemy się doczekać ostatniego sezonu i godnego pożegnania za sprawą najlepszych do tej pory odcinków".

Opowiadanie historii Sheldona Coopera i rozszerzanie jej tak, żeby dotyczyła całej jego rodziny, było wspaniałym doświadczeniem. Jesteśmy wdzięczni fanom, że przez sześć dotychczasowych sezonów śledzili ten rozdział losów Cooperów. W imieniu całej rodziny "Młodego Sheldona" zapewniamy, że jesteśmy podekscytowani mogąc podzielić się z wami finałową odsłoną

- stwierdzili we wspólnym oświadczeniu producenci wykonawczy serialu.
Młody Sheldon
REKLAMA

Sitcom dobiega końca, gdyż jak już wiemy od zeszłego kwietnia Chuck Lorre, czyli współtwórca zarówno "Teorii wielkiego podrywu", jak i "Młodego Sheldona" pracuje właśnie nad kolejnym spin-offem serialu głównego. Na razie nic o nim nie wiadomo, prócz tego, że aktorzy z oryginalnej obsady są gotowi wcielić się ponownie w dobrze nam znanych bohaterów.

Warner Bros. Discovery, które posiada prawo do "Teorii wielkiego podrywu" zdecydowało, że licencji na emisję kolejnego spin-offu nie sprzeda już CBS. Serial ma być realizowany dla należącej do korporacji platformy HBO Max.

W Polsce "Młodego Sheldona" możecie obejrzeć na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA