REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Mobilna baza seriali - koniec z przegapianiem odcinków!

Jak nie przegapić żadnego z oglądanych seriali? Można wkuwać na pamięć program telewizyjny. Można też przykleić się na stałe do fotela przed odbiornikiem. Są też inne, bardziej praktyczne sposoby, takie jak odpowiednia aplikacja.

Czy zdarzało Wam się budzić w nocy ze świadomością, że oto mogliście zapomnieć o nowym odcinku ulubionej serii? Jeżeli tak, może to czas, żeby pomyśleć o terapii? Jeżeli jednak, podobnie jak ja, nie macie nałogu sprawdzania bez przerwy daty emisji kolejnych programów, pewnie zdarza się Wam często coś przegapić. TV Show Favs dba o to, żeby na bieżąco przekazywać informacje o zarówno nadchodzących, jak i minionych odcinkach.

21.03.2013
20:10
Mobilna baza seriali – koniec z przegapianiem odcinków!
REKLAMA
REKLAMA

Po zapoznaniu się z aplikacją, pierwsze co przyszło mi do głowy to podobieństwo do witryny tvcountdown.com. Program dostępny na urządzenia mobilne ma jednak tą zaletę, że przechowuje i przekazuje znacznie więcej informacji. O ile na podanej stronie internetowej rzeczywiście możemy odliczać do premiery kolejnych epizodów wybranych serii, to nie zrobimy tam absolutnie nic więcej. Inaczej, niż w proponowanym programie.

Screenshot_2013-03-18-10-07-13


Po wybraniu z listy wszystkich dostępnych tytułów tych, które szczególnie lubimy, oczywiście możemy śledzić czas ich wyświetlania. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie aby przejrzeć opisy i streszczenia tych odcinków, które zostały już wyemitowane. Do tego, zamieszczono średnią ocenę, informacje o obsadzie, czasie trwania, czy kategorii wiekowej.

Przykładowo, fan Żywych Trupów skorzysta z TV Show Favs po to, żeby wiedzieć kiedy znowu usłyszy charakterystyczne "previously on amc's The Walking Dead...". Ponadto, jeśli dopiero zaczyna swoją przygodę z serialem może w chwilach zniecierpliwienia podejrzeć czy jeszcze przez wiele odcinków akcja będzie działa się na farmie, wskazując na brak funduszy potrzebnych na nową scenografię. Natomiast ci, którzy na dobre zwątpili już w dobrą kondycję serii South Park będą mogli dzięki średniej ocen wykluczyć zwyczajnie słabe odcinki (z The Coon na czele).

REKLAMA

TV Show Favs to bezsprzecznie doskonałe kompendium wiedzy dla wszystkich miłośników chociażby pojedynczego serialu. Pomaga w śledzeniu czasu emisji, a także zapewnia sporo dodatkowych informacji. Jedyną jego wadą jest wyłącznie angielska wersja językowa. Mimo to, częściowo funkcjonalność jest uniwersalna, w końcu daty emisji łatwo odczytać, nawet w zagranicznym programie.

Screenshot_2013-03-18-10-13-20
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA