REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Modern Warfare 2 - znamy szczegóły, mamy skany

Raptem kilka godzin temu informowaliśmy was, jak wyczekiwany jest nowy numer Game Informera. Chodzi oczywiście o pierwsze spojrzenie na Modern Warfare 2 - kontynuację produkcji, która przez ogromną rzeszę graczy została okrzyknięta najlepszą pozycją 2007 roku (w naszym rankingu zajęła drugie miejsce, wyprzedzona jedynie przez świetnego Wiedźmina). Na całe szczęście dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać jakichkolwiek informacji o najnowszej produkcji Infinity Ward mamy dobre wiadomości. Do Internetu wyciekły konkrety, jakimi dysponował Game Informer na temat Modern Warfare 2. Razem z nimi możecie zobaczyć również kilka screenów przedstawiających tą grę w akcji.

12.05.2009
20:05
Rozrywka Blog
REKLAMA

Oto wszystko, co wiadomo na ten czas o Modern Warfare 2:

REKLAMA

-Nie będzie możliwości grania w trybie kooperacji, chociaż takie informacje pojawiły się w Internecie, rzekomo od jednego z "pracowników" Infinity Ward. Tryb single player przyjdzie nam zatem pokonać samemu. Co najciekawsze, tryb ścisłej współpracy między graczami będzie miało kilka misji multiplayer, które, poza obecnością żywych graczy, nie będą się różnić niczym od rozgrywek drużyną prowadzoną przez komputer.

-Fragmenty rozgrywki, jakie zaprezentowaliśmy wam jakiś czas temu przedstawiały jazdę na śnieżnych skuterach. Według Game Informera będzie to bardzo ciekawa misja polegająca na ucieczce przed przeważającymi siłami wroga. Niestety, na ten czas nie jest jasne, czy będziemy te pojazdy prowadzić, czy ograniczymy się do roli strzelca. A może to i to?

-Koniec z uciążliwym ściąganiem kolejnych, obowiązkowych łatek dla trybu multiplayer. Modern Warfare 2 będzie posiadało system, który na bieżąco będzie informował graczy o nowościach od Infinity Ward jak i samoistnie ściągał wszystkie wymagane aktualizacje.

-Silnik gry będzie bardziej dopracowany w stosunku do pierwszej części. Na takim samym komputerze Modern Warfare 2 będzie miało większą płynność niż poprzednia odsłona.

-W trybie singleplayer do dyspozycji gracza zostaną oddane tarcze chroniące nas przed ostrzałem, mobilne wieżyczki prujące ogniem oraz możliwość ulepszania swojej broni. Czy te składowe zostaną zaaplikowane również w trybie dla wielu graczy? Niestety, tego póki co nie wiadomo.

-Scenariusz Modern Warfare 2 będzie pozwalał graczom na większą swobodę w stosunku do poprzedniczki, mimo wszystko i tak będziemy ściśle związani rozwojem sytuacji narzuconym przez twórców. Żadnych alternatywnych zakończeń.

REKLAMA

-Infinity Ward pracuje nad zmianą systemu pojawiania się wrogów w trybie dla pojedynczego gracza. Spowodowane zostało to tym, że wielu fanów skarżyło się na faktycznie dosyć archaiczny element rozgrywki. Chodzi tutaj o sytuacje, kiedy przeciwnicy przestawali się pojawiać dopiero, kiedy doszliśmy do konkretnego miejsca na mapie, przechodząc przez niewidzialne linie będące wyznacznikiem dla gry, żeby nie "produkować" kolejnych przeciwników.

-Kampania dla pojedynczego gracza będzie dłuższa niż miało to miejsce w pierwszym Modern Warfare.
Cóż, jak widać, wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Mi najbardziej spodobała się możliwość przechodzenia misji wraz z innymi, żywymi graczami oraz więcej zabawy w trybie singleplayer. Na przykładzie zmian widać, że Infinity faktycznie bierze sobie do serca to, co sugerują fani tej gry. Za zakończenie kilka skanów z Game Informera, wszystko dzięki serwisowi Tiscali.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA