REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

"Rodzina zastępcza" była dla niej przekleństwem. Gwiazda serialu szczerze o swojej roli

"Rodzina zastępcza" to serial, który święcił triumfy przez wiele lat i wylansował wiele gwiazd. Monika Mrozowska dzięki roli Majki zyskała ogromną popularność, jednak jak przyznała w niedawnym wywiadzie, nie brakowało też ciemnych stron udziału w serialu. Zdradziła, co było dla niej irytujące w czasie, gdy serial był hitem na antenie Polsatu.

03.11.2022
14:44
Rodzina zastępcza
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"Rodzina zastępcza" zapisała się jako rodzinna, ciepła historia z udziałem takich aktorów jak m.in. Piotr Fronczewski czy Gabriela Kownacka. Serial dał również popularność młodziutkim w tamtym okresie gwiazdkom, m.in. Oli Szwed czy Monice Mrozowskiej, która wcielała się w postać Majki Kwiatkowskiej, najstarszej z rodzeństwa.

REKLAMA

Monika Mrozowska o ciemnych stronach udziału w "Rodzinie zastępczej".

42-letnia dziś aktorka spędziła aż dziesięć lat na planie serialu, dorastając na oczach widzów. Choć produkcja otworzyła jej drzwi do grania w spektaklach Teatru Telewizji, czy udziale w wielu programach Polsatu, była też dla niej poniekąd przekleństwem. Fani serialu poznali Monikę jako nastolatkę, a ona sama przez długi czas była tak traktowana. Mimo że dorosła i urodziła pierwsze dziecko, dla wielbicieli "Rodziny zastępczej" wciąż była podlotkiem.

Potwornie irytowało mnie to, że, za sprawą "Rodziny zastępczej", przez wiele lat byłam traktowana jak dzieciak. Ludzie poznali mnie jako nastolatkę i komukolwiek trudno było zrozumieć, że stałam się już kobietą. Myślałam, że jak zajdę w ciążę, to coś się zmieni. Ale nie. Urodziłam córkę i też się nic nie zmieniło. Miałam dwadzieścia kilka lat i nadal byłam postrzegana jako gówniara, która zatrzymała się gdzieś pomiędzy podstawówką a liceum. Nikt nie traktował mnie poważnie, co wpływało na moje poczucie własnej wartości. Miałam w tamtym czasie mnóstwo pomysłów na różne autorskie projekty, ale nie pozwalano mi ich realizować, bo w oczach wszystkich nadal byłam dziewczynką. Bardzo zależało mi, żeby w końcu zerwać z tym wizerunkiem, ale nie byłam w stanie. Ciągnęło się to za mną latami

wyznała Mrozowska w rozmowie z serwisem Plejada.
REKLAMA

Monika Mrozowska nie związała swojego życia z aktorstwem. Czym się dziś zajmuje?

Mrozowska próbowała dostać się do aktorskiej szkoły, ale nie udało się jej. Skończyła studia pedagogiczne i studium ceramiki. Choć na swoim koncie ma udział w kilku serialach, ostatecznie nie związała swojego zawodowego życia z aktorstwem. Mrozowska aktualnie pisze e-booki związane ze zdrowym trybem życia, nagrywa podcasty oraz bywa szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Razem z przyjaciółkami prowadzi też markę dziecięcą. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci, a macierzyństwo chętnie pokazuje na Instagramie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA