REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

"Mount&Blade Warband" na Androida. Wygląda świetnie, tylko jest pewien problem

"Mount&Blade" doczekał się swojej wersji mobilnej na urządzenia z system operacyjnym Android. I nie jest to wydanie okrojone, a żywcem przeniesiona z komputerów gra, która nawet wygląda dokładnie tak jak oryginał. Niestety, wymaga wsparcia procesora Nvidia's Tegra 4, w związku z czym tylko nieliczne urządzenia są w stanie ją obsłużyć. 

11.03.2014
11:01
Mount&Blade Warband na Androida
REKLAMA

"Mount&Blade" to produkcja tureckiego studia Taleworlds Entertainment, łącząca w sobie kilka gatunków - m.in. cRPG i strategię. W grze wcielamy się w postać wojownika, który przybywa do targanej konfliktami krainy Calradia. Bierzemy udział w potyczkach z bandytami, rekrutujemy własne oddziały, angażujemy się w polityczne rozgrywki, dołączamy do wojen, oblegamy miasta i tak dalej. "Mount&Blade" oferuje sporą swobodę działania i właściwie tylko od nas zależy, jakie działania podejmiemy i z którą stroną konfliktu zdecydujemy się związać. "Warband" jest samodzielnym dodatkiem, który wprowadził kilka istotnych zmian w stosunku do pierwszej wersji, w tym bardziej rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający potyczki maksymalnie nawet dla 64 graczy.

REKLAMA

Dostęp do całego tego dobrodziejstwa uzyskują dziś użytkownicy urządzeń pracujących na Androidzie. Mobilna wersja jest kompletnym portem "Mount&Blade Warband", oferującym dokładnie to, co wersja PC, włącznie z identycznym trybem wieloosobowym. Jej koszt - 21 złotych - nie rzuca na kolana, ale już wymagane wsparcie procesora Nvidia's Tegra 4 mocno krzyżuje szyki. Grę bowiem da się odpalić na przenośnej konsolce Nvidia Shield oraz raptem na kilku innych urządzeniach.

REKLAMA
mount and blade warband mobile

Tak czy inaczej, gra wygląda rewelacyjnie, pierwsze opinie, jakie można znaleźć w Internecie są mocno pochlebne, jeśli więc dacie radę odpalić to cudeńko to szczerze polecam. W komputerową wersję przegrałem dobrych kilkaset godzin i przez port "M&B" po raz pierwszy na poważnie zastanawiam się nad zakupem Shielda.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA