REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To nie koniec historii Elliota Aldersona. Mr. Robot wróci w czwartym sezonie

To już pewne: będzie kolejna część serialu o genialnym hakerze. Twórcy serialu potwierdzili, że rozpoczęły się już prace nad scenariuszem następnego sezonu Mr. Robota.

13.12.2017
19:32
Mr Robot
REKLAMA
REKLAMA

W ostatniej serii produkcja USA Network wróciła do wysokiego poziomu, znanego z premierowej odsłony. Poznaliśmy nowych bohaterów, jak choćby Irvinga (w tej roli Bobby Cannavale), który karierę sprzedawcy aut łączy z przywództwem hakerskiej grupy Dark Army. Nie można też narzekać na sam rozwój akcji. Grany przez Ramiego Maleka Elliot zatrudnił się w E Corp, pragnąc od środka zwalczać cieszący się złą sławą koncern.

Poznaliśmy także szczegóły dotyczące drugiej fazy, której wcielenie w życie wiąże się ze śmiercią setek niewinnych osób. Obawy przed realizacją planu doprowadziły do konfliktu Aldersona z przywódcą fsociety – tytułowym Mr. Robotem. Dziś amerykańscy widzowie przekonają się, jakie zakończy się trzeci sezon. Dotąd w napięciu czekali też na potwierdzenie kontynuacji serialu.

Przed premierą dzisiejszego odcinka Sam Esmail, twórca serii, przyznał, że Mr. Robot wróci z czwartym sezonem.

Zdradził także, że ruszyły już prace nad scenariuszem. Niewykluczone, że możemy spodziewać się większej liczby zmian w sposobie prowadzenia narracji i prezentowania wydarzeń, niż miało to miejsce w ostatniej odsłonie. Nie podano jednak daty premiery następnej serii.

mr. robot 3 sezon recenzja class="wp-image-101543"

Mr. Robot cieszy się uznaniem fanów i krytyków, czego dowodem był Złoty Glob dla najlepszego serialu dramatycznego w 2016 roku. Pierwszy sezon produkcji pokonał wtedy takie hity jak Gra o tron czy Narcos. Statuetkę odebrał wówczas odebrał także Christian Slater, którego nagrodzono w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym.

REKLAMA

W poniedziałek grający tytułową rolę aktor został uhonorowany trzecią z rzędu nominacją do nagrody.

Jutro na CANAL+ polską premierę będzie miał siódmy odcinek trzeciego sezonu Mr. Robot. Finału bieżącej serii można spodziewać się zatem za trzy tygodnie. Dwie pierwsze odsłony produkcji dostępne są w Showmaksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA