REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najtańszym cyfrowym sprzedawcą gier komputerowych lipca jest… Origin!?

Lista przedstawia cyfrowe wersje najciekawszych gier na PC, w stałych cenach, nie objętych czasowymi rabatami, promocjami oraz upustami. Zestawienie skupia się na najgłośniejszych premierach danego miesiąca, znajdujących się w katalogu dużej części poniższych sprzedawców.

01.08.2013
11:29
Najtańszym cyfrowym sprzedawcą gier komputerowych lipca jest… Origin!?
REKLAMA
REKLAMA

UWAGA – poniższe ceny zostały uchwycone 31 lipca 2013 roku

UWAGA NUMER DWA - Stała się rzecz niespotykana. Origin po raz pierwszy w historii zestawień może pochwalić się najtańszą i najbardziej atrakcyjną ofertą. Świat się kończy. 

Company of Heroes 2

Strategia Relic Entertainment to naprawdę dobra gra i… tylko tyle. Chciałoby się więcej po kapitalnej części pierwszej, która wywróciła do góry nogami gatunek RTSów. Twórcy z Relic pokazali wtedy, że rozgrywka w tytułach strategicznych może być równie piękna i efektowna, jak podczas ogrywania emocjonującej strzelaniny.

COH CENY

Niestety, Company of Heroes 2, poza debiutującym w serii Związkiem Radzieckim i Armią Czerwoną, nie ma graczom w zasadzie nic do zaoferowania. Poza rozbudowanym i dopieszczonym trybem sieciowym, to po prostu wciąż solidna część pierwsza, przyprawiona w nowe szaty. Nawet mimo tego, dla fanów strategii jest to pozycja stuprocentowo obowiązkowa.

Mortal Kombat Komplete Edition

Wspaniała bijatyka, fatalna gra. NetherRealm Studios dało ciała z konwersją na komputery osobiste, o czym możecie przeczytać w tej recenzji. Część z graczy nie potrafi połączyć się z siecią, przenosząc mordobicie na wyższy poziom. Innych nie nękają żadne problemy i najnowszy Mortal Kombat działa na ich sprzętach wręcz wzorowo. Może Wy również będziecie mieli to tego tytułu więcej szczęścia?

MORTAL KOMBAT CENY

Jedno nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. Mortal Kombat Komplete Edition to najlepsza bijatyka ostatnich lat, jaką możecie uświadczyć na komputerach osobistych. Poza atrakcyjną ceną, gra trafia również na naszą listę najlepszych produkcji do rozegrania ze znajomymi, przy jednym komputerze.

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

Drugie rozszerzenie do piątej Cywilizacji to najlepsze, co mogło spotkać tę odsłonę. Dodatek wprowadza kapitalne zmiany i niesamowicie ciekawe, nowe elementy. Możliwości światowego kongresu powalają, tak samo jak ulepszona zdolność do prowadzenia handlu oraz możliwość zwycięstwa kulturowego. No i w końcu doczekaliśmy się grywalnej, polskiej nacji.

civ v cena

Dzięki tej recenzji możecie zapoznać się z najlepszymi elementami Nowego Wspaniałego Świata. Musimy Was jednak ostrzec – aby dodatek działał, wymagana jest podstawowa wersja gry.

The Walking Dead: 400 Days

THE WALKING DEAD CENA
REKLAMA

Chociaż to DLC nigdy nie doczekało się polskiego wydania, jest po prostu kapitalne. Z tego powodu warto zainteresować się tym rozszerzeniem, które do działania wymaga podstawowej wersji gry. Ta jest już jak najbardziej dostępna na polskim rynku i z poziomu jej menu możemy sobie sprawić 400 Days. Samo DLC to natomiast seria krótkich przygód nowych bohaterów w uniwersum, prowadząca do arcy-ciekawej konkluzji pod sam koniec opowieści. Recenzję 400 Days znajdziecie w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA