REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon Narcos pojawił się w serwisie Netflix

Popularna opowieść o narkotykowych kartelach dotarła do trzeciego sezonu. Tym razem dzielni policjanci zmierzą się z kartelem z Cali.  

01.09.2017
13:29
Narcos
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj rano w serwisie Netflix pojawił się nowy sezon serialu Narcos. To już trzecia część opowieści o narkotykowych baronach i trzeba przyznać, że zapowiada się równie ciekawie, co poprzednie serie.  

Pierwsze dwa sezony opowiadały o sukcesie i upadku Pablo Escobara. W rolę charyzmatycznego barona wcielił się Wagner Moura. Ta niesamowita kreacja była jednym z najmocniejszych punktów serii, istniała więc obawa, że nowy sezon mocno straci przez nieobecność tego aktora.  

Tak się jednak nie stało, a trzeci sezon Narcos potrafi utrzymać widza w napięciu 

Nowa seria snuje historię o kartelu z Cali - wyjątkowo groźnej organizacji przestępczej, która po upadku Escobara zdominowała narkotykowy świat przestępczy. Założycielami tego nielegalnego biznesu są bracia Gilberto i Miguel Orejuela (Damian Alcazar i Francisco Denis) . Przestępcy znacznie częściej zachowują się jak biznesmeni, ale nie boją się ubrudzić sobie rąk w najbrutalniejszy możliwy sposób.

W serialu zobaczymy kilku starych znajomych. Pojawi się tam Javier Pena (Perdo Pascal), który znowu będzie ścigał bezwzględnych przestępców, a towarzyszyć mu ma dwóch żółtodziobów z DEA. Pojawi się też sprytny Pacho Harrera (Alberto Ammann), którego poznaliśmy w poprzednich sezonach Narcos. Aktor grający tego płatnego zabójcę będzie miał wreszcie szansę rozwinąć skrzydła.  

Popularność filmów o narkotykowych przestępcach nie maleje. W zeszłym tygodniu na ekrany kin wszedł film Barry Seal: Król przemytu, który opowiada o szmuglowaniu zakazanych substancji z perspektywy pilota samolotu.

Trzeci sezon liczy 10 odcinków, a większość z nich trwa około 50 minut. Wszystkie epizody można zobaczyć w serwisie Netflix. 

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA