1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Orange wprowadził kolejny pakiet Love z Netflix! 6 miesięcy dostępu do serwisu w prezencie

Lokowanie produktu: Orange

Nareszcie - Orange wprowadził drugi pakiet ze streamingowym gigantem, czyli Orange Love Standard z Netflix. W jego ramach użytkownicy otrzymają w prezencie pół roku dostępu do platformy w planie Standard. 4. sezon "Stranger Things" nie jest jedyną nowością, dla której warto skusić się na tę ofertę.

27.07.2022
18:04
netflix gratis nowości orange love standard pakiet

W połowie wakacji Orange wyszedł swoim klientom naprzeciw z nową propozycją. Pakiet usług dla domu wzbogaci Netflix, który jest już dostępny również w Orange Love Standard (dotychczas tylko w Love Mini). Orange wciąż oferuje dodatkowe 300 GB w planach z 5G (są dawane na trzy miesiące i dotyczy to również pakietów Orange Love), a dla klientów biznesowych zwiększa pakiety gigabajtów nawet do 999 w ramach Planów Firmowych.

Love Standard z Netflix to zaledwie 109,99 zł miesięcznie przez pół roku (przy prędkości 300 Mb/s, którą za dopłatą 10 lub 20 zł można zwiększyć do odpowiednio 600Mb/s lub 1 Gb/s) - czyli sześć miesięcy korzystania z najpopularniejszego serwisu streamingowego w prezencie. Od 7. miesiąca opłata będzie wynosić 152,99 zł/mies. Przypomnę, że Plan Standard Netflix umożliwia oglądanie treści na dwóch ekranach jednocześnie, w jakości HD.

Oczywiście plan Netflix można zmienić w dowolnym momencie na wyższy, dopłacając jedynie różnicę ceny między planami. Możliwe jest zatem przejście na Plan Premium (4 ekrany i UHD). Warto pamiętać, że aktywacja całego pakietu Love z Netflix to jednorazowy koszt 49,99 zł, a dopłata do światłowodu w domkach wynosi 20 zł miesięcznie.

Wszystkie plany Netflix dostępne w obu Orange Love prezentują się następująco:

  • Plan Podstawowy (1 ekran, jakość SD) - dostępny tylko w pakiecie z Love Mini, w prezencie przez 6 mies.;
  • Plan Standard (2 ekrany, jakość HD) - w cenie pakietu Love Standard z Netflix, w prezencie przez 6 mies. lub za dopłatą 14 zł/mies. w Orange Love Mini;
  • Plan Premium (4 ekrany, jakość UHD) - za dopłatą 17 zł/mies. w Orange Love Standard lub 31 zł/mies. w Orange Love Mini.

Co więcej, każdy klient kupujący pakiet Orange Love otrzyma dodatkowo 300 GB extra na 3 miesiące (w abonamencie komórkowym).

Orange Love z Netflix warto kupić co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze i najważniejsze - to naprawdę korzystna i wygodna opcja: usługi w pakiecie kosztują mniej, wszystko jest na jednej umowie, opłacane jednym przelewem. Po drugie - w Netflix znów pojawiło się sporo interesujących nowości, wśród których każda i każdy z was znajdzie coś dla siebie.

netflix gratis nowości orange love standard pakiet class="wp-image-1999015"
Orange Love Standard z Netflix

Netflix: najciekawsze i najpopularniejsze nowości w serwisie

Gray Man

Najnowszy obraz braci Russo ("Avengers: Koniec gry") to zarazem najdroższy film platformy Netflix w historii. Jeśli poszukujecie produkcji po brzegi wypełnionej spektakularnymi sekwencjami akcji i najwyższej jakości efektami specjalnymi, nie zastanawiajcie się ani chwili. Warto zobaczyć tę potyczkę Ryana Goslinga z Chrisem Evansem, którzy zapewniają widzom pierwszorzędną i niewymagającą rozrywkę. Czasem dokładnie czegoś takiego potrzebujemy, prawda?

The Gray Man

Stranger Things 4

Czwarty sezon "Stranger Things" pobił wszelkie rekordy serwisu - i bardzo dobrze, bowiem najnowsza odsłona przygód dzieciaków z Hawkins to zarazem najlepszy z dotychczasowych sezonów. Bohaterowie dojrzewają i zmieniają się, relacje rozpadają się lub pogłębiają, a emocje i stawka rosną. Ponad dwugodzinny ostatni epizod wciska w fotel i wywołuje ciarki - bracia Duffer wykonali znakomitą robotę (brawa również za realizację!). Oto serial z najwyższej półki - na miarę 2022 roku.

Morska bestia

"Morska bestia" to jeden z najlepszych filmów, jakie w ostatnich miesiącach pojawiły się na Netflix. Ta absolutnie przepiękna i wielopłaszczyznowa animacja bije na łeb najnowsze osiągnięcia Pixara. To coś więcej, niż kolejna bajeczka z morałem - obraz podsuwa widzom garść zniuansowanych spostrzeżeń i refleksji. Pozycja obowiązkowa - nie tylko dla młodszych widzów.

Morska bestia

Królowa

O "Królowej" było bardzo głośno - i nic dziwnego. Występ Andrzeja Seweryna w roli cenionego paryskiego krawca i drag queen - Loretty - należy do najbardziej brawurowych w karierze wybitnego aktora. Produkcja dla wszystkich, którzy potrzebują czegoś ciepłego, krzepiącego i kolorowego.

Dziewczyna ze zdjęcia

"Dziewczyna ze zdjęcia" to kolejne true crime serwisu, które podbiło serca widzów i cieszy się olbrzymią popularnością. Jest to mrożąca krew w żyłach historia prawdziwych zbrodni Franklina Delano Floyda, który na przestrzeni dekad bezkarnie krzywdził, oszukiwał, okradał, gwałcił, porywał i mordował. W sieci łatwo spotkać się z głosami, że to jeden z najbardziej szokujących i ponurych dokumentów serwisu.

Dziewczyna ze zdjęcia

The Umbrella Academy 3

Trzeci sezon "The Umbrella Academy" nie rozczarowuje - przeciwnie, to wciąż jeden z najlepszych seriali streamingowego giganta i ścisła czołówka odcinkowych produkcji superbohaterskich. Warto było czekać - tym razem rodzeństwo, któremu udało się zapobiec apokalipsie w Dallas, powraca do Akademii rządzonej przez potężne i wrogo nastawione Jaskółki. Nieustannie wciąga, bawi, emocjonuje i świetnie wygląda!

Lokowanie produktu: Orange
Najnowsze
Zobacz komentarze