REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Szukasz mocnego kryminału? „24 godziny Gaspara” od Netfliksa to jedna z nowości

Dzisiejsze nowości na Netfliksie nie zachęcają, by legnąć na kanapie i wybrać coś na leniwy wieczór. Lecz jeśli czwartkowy wieczór koniecznie chcecie spędzić z platformą, pojawiła się jedna nowość, na którą warto rzucić okiem - "Girls5eva" to coś dla fanów lżejszych produkcji. Jeśli jednak gustujecie w mocnych tytułach, jest coś, co może wam się spodobać.

14.03.2024
14:53
netflix nowosci 24 godziny gaspara kryminal
REKLAMA

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć Millie Bobby Brown w roli księżniczki Elodie, która trafia do jaskini, gdzie musi skopać tyłek ziejącemu ogniem smokowi. Poza tym w serwisie zadebiutowało pierwsze 5 odcinków 3. sezonu serialu "Książęta", a także 4 sezony produkcji "Prawo i porządek: Sekcja specjalna". Nie będę kłamać, dziś takich rewelacji nie będzie, choć muszę przyznać, że 2 tytuły zapowiadają się obiecująco. Sprawdźmy zatem dzisiejsze premiery Netfliksa.

REKLAMA

Netflix: nowości na czwartek: 24 godziny Gaspara

"24 godziny Gaspara" to mocny indonezyjski kryminał, który skupia się na prywatnym detektywie. Mężczyzna, któremu zostały już tylko 24 godziny życia, postanawia rozpracować mylące tropy, by wyjaśnić sprawę zaginięcia swojej przyjaciółki z dzieciństwa. 

Netflix: zwiastun filmu "24 godziny Gaspara"

Girls5eva: sezon 3.

Sitcom "Girls5eva" wraca z 3. sezonem! Ten zabawny serial skupia się na girlsbandzie z lat 90., gwiazdach jednego przeboju, które próbują wrócić na scenę. W międzyczasie żonglują sprawami rodzinnymi, problemami w relacjach damsko-męskich i bolączkami wieku średniego. W rolach głównych występują Sara Bareilles, Busy Philipps i Paula Pell.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Girls5eva"

Sztuka miłości

Turecki film romantyczny "Sztuka miłości" to produkcja, która skupia się na agentce Interpolu. Kiedy kobieta odkrywa, że złodziej, którego ściga, jest jej byłym kochankiem, postanawia opracować plan, by złapać go na gorącym uczynku. 

Netflix: zwiastun filmu "Sztuka miłości"

Red Ollero: Mabuhay Is A Lie

Filipński stand-uper Red Ollero, który jest bohaterem produkcji "Red Ollero: Mabuhay is a Lie", w swoim pierwszy prawdziwym stand-upie poruszy temat fast foodów, niezdarnego seksu i kłopotów z niedoborem sławy.

Netflix: zwiastun produkcji "Red Ollero: Muhabay is a Lie"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA